Co na to žáci - Čeština pro sedmáky

Předmět:
Ročník:
Kategorie:
Počet stran:
90
Velikost: 18.6 MB
Typ souboru: zip
Nahráno:
Naposledy upraveno:
26. 4. 2022
Sdílet:

Jedná se o balíček devíti her založených na motivech známé televizní show Co na to Češi. Hry, které bylo možné doposud koupit pouze individuálně, lze nyní pořídit v přehledném balíčku za zvýhodněnou cenu oproti samostatně prodávaným hrám.

Balíček obsahuje níže uvedené hry, které pokryjí značnou část výuky českého jazyka v 7. třídě a lze rovněž využít i při opakování v 8. ročníku.

Obsah balíčku:

Nauka o významu slov; Podstatná jména; Přídavná jména; Zájmena; Číslovky; Slovesa; Příslovce; Předložky, Spojky, Částice, Citoslovce; Větné členy.

Žáci soutěží ve dvou týmech či jako celá třída a postupně odpovídají na otázky. Nová otázka se zobrazí až ve chvíli, kdy žáci trefí veškeré odpovědi. Pokud žák neodpoví či odpoví chybně, zobrazí se úsměvné rčení. Součástí jsou i dokumenty se správnými řešeními. Materiál byl zdárně odzkoušen i při distanční výuce.

Pokud vám tento ucelený balíček nevyhovuje, podívejte se na mé samostatné PowerPoint hry!

Další produkty od autora Hrajeme si v PowerPointu

42067
Biologie
7., 8.
Didaktické hry
V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní hry Co na to Češi si žáci procvičí své znalosti týkající se ptáků
30.00 Kč
105863
Nezařazené k předmětu
ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní hry RISKUJ! se žáci blíže seznámí se svátkem všech zamilovaných a
35.00 Kč
82436
Matematika
3., 4., 5.
Didaktické hry
S blížícím se předvánočním obdobím jsem si pro Vás připravil sérii her s vánočními motivy. Z vlastní zkušenosti vím, jak
30.00 Kč
116934
Vlastivěda
4., 5.
Didaktické hry
Vězení ve strašidelném hradu, jenž obývá čarodějnice s netopýry. Že to nemůže být horší? A co kdyby byli v cele uvězněni
45.00 Kč
Co na to žáci - Čeština pro sedmáky Co na to žáci - Čeština pro sedmáky
Jedná se o balíček devíti her založených na motivech známé televizní show Co na to Češi. Hry, které bylo možné doposud koupit pouze individuálně, lze nyní pořídit v přehledném balíčku za zvýhodněnou cenu oproti samostatně prodávaným hrám. Balíček obsahuje níže uvedené hry, které pokryjí značnou část výuky českého jazyka v 7. třídě a lze rovněž využít i při opakování v 8. ročníku. Obsah balíčku: Nauka o významu slov; Podstatná jména; Přídavná jména; Zájmena; Číslovky; Slovesa; Příslovce; Předložky, Spojky, Částice, Citoslovce; Větné členy. Žáci soutěží ve dvou týmech či jako celá třída a postupně odpovídají na otázky. Nová otázka se zobrazí až ve chvíli, kdy žáci trefí veškeré odpovědi. Pokud žák neodpoví či odpoví chybně, zobrazí se úsměvné rčení. Součástí jsou i dokumenty se správnými řešeními. Materiál byl zdárně odzkoušen i při distanční výuce. Pokud vám tento ucelený balíček nevyhovuje, podívejte se na mé samostatné PowerPoint hry!
UUCZ-41595
Český jazyk>Didaktické hry>7.>8.
220.00