Přírodopis pro sedmáky - PowerPoint hry

Ročník:
Kategorie:
Počet stran:
84
Velikost: 16.87 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
24. 6. 2022
Cena:
176 Kč vč. DPH
Sdílet:

Balíček sedmi her založených na motivech známých televizních show Co na to Češi a Riskuj. Hry, které bylo možné doposud koupit pouze individuálně, lze nyní pořídit v přehledném balíčku za zvýhodněnou cenu oproti samostatně prodávaným hrám.

Balíček obsahuje níže uvedené hry, které pokryjí značnou část výuky přírodopisu v 7. třídě a lze rovněž využít i při opakování v 8. ročníku.

Obsah balíčku:

Ryby; Obojživelníci; Plazi; Ptáci; Výtrusné rostliny; Kořen, stonek, list; Květ, plod.

Žáci soutěží ve dvou týmech či jako celá třída a postupně odpovídají na otázky. Součástí jsou i dokumenty se správnými řešeními. Materiály byly zdárně odzkoušeny i při distanční výuce.

Pokud vám tento ucelený balíček nevyhovuje, podívejte se na mé samostatné PowerPoint hry!

Další produkty od autora Hrajeme si v PowerPointu

116285
Přírodověda
4., 5.
Didaktické hry
V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní hry RISKUJ! si žáci procvičí své vědomosti z přírodovědy, kdy bude
35.00 Kč
82295
Matematika
3., 4., 5.
Didaktické hry
S blížícím se předvánočním obdobím jsem si pro Vás připravil sérii her s vánočními motivy. Z vlastní zkušenosti vím, jak
30.00 Kč
84710
Vlastivěda
4., 5.
Didaktické hry
V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní show Chceš být milionářem? si žáci procvičí vlastivědu 4. třídy
30.00 Kč
116631
Český jazyk
3., 4., 5.
Didaktické hry
Balíček 5 her pro výuku vyjmenovaných slov ve zvýhodněném SUPERBALÍČKU! Hry pokryjí kompletní učivo vyjmenovaných slov
140.00 Kč
Přírodopis pro sedmáky - PowerPoint hry Přírodopis pro sedmáky - PowerPoint hry
Balíček sedmi her založených na motivech známých televizních show Co na to Češi a Riskuj. Hry, které bylo možné doposud koupit pouze individuálně, lze nyní pořídit v přehledném balíčku za zvýhodněnou cenu oproti samostatně prodávaným hrám. Balíček obsahuje níže uvedené hry, které pokryjí značnou část výuky přírodopisu v 7. třídě a lze rovněž využít i při opakování v 8. ročníku. Obsah balíčku: Ryby; Obojživelníci; Plazi; Ptáci; Výtrusné rostliny; Kořen, stonek, list; Květ, plod. Žáci soutěží ve dvou týmech či jako celá třída a postupně odpovídají na otázky. Součástí jsou i dokumenty se správnými řešeními. Materiály byly zdárně odzkoušeny i při distanční výuce. Pokud vám tento ucelený balíček nevyhovuje, podívejte se na mé samostatné PowerPoint hry!
UUCZ-41431
Biologie>Přírodověda>Didaktické hry>7.>8.>Rostliny>Živočichové
176.00