Halloweenské běhací čtení

Počet stran:
17
Velikost: 1.78 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
15. 10. 2023
Cena:
40 Kč vč. DPH
Sdílet:

Materiál je určen k procvičení čtení s porozuměním, pozornosti, paměti a zrakového vnímání pro žáky 2. – 3. ročníku s tematikou hodící se k Halloweenu.

Tentokrát nebudou děti jen pasivně sedět v lavicích, ale jejich úkolem je v první aktivitě přečíst si věty a najít k nim správný obrázek, který je rozmístěn po třídě. Na každé kartě je písmenko, které dítě napíše k větě, k níž obrázek patří. Nakonec z písmenek poskládá tajenku a na druhou stranu pracovního listu namaluje její řešení.

V druhé aktivitě použijeme již nastříhané kartičky. Zde je úkolem dětí k obrázku najít nejen všechny věty, které k němu patří, ale také pojmenovat jednotlivé halloweenské postavy. K větám děti také přiřadí obrázek postavy, který najdou ve třídě.

K dispozici jsou dvě různé činnosti, k nimž využijete jedny kartičky. 

 

Další produkty od autora Mgr. Julie Kadlecová

259485
Český jazyk
1., Speciální pedagogika
Skládačky
Materiál představuje pokračování k prvnímu a druhému čtení souvislých vět s Bee-Botem 1 a 2. Soubor je rozšířen o
40.00 Kč
315380
Německý jazyk
7., 8., 9., ZŠ – 2. STUPEŇ
Já mám, kdo má
Materiál je určen k procvičení a upevnění německé slovní zásoby vztahující se k létu, výslovnosti, 4. pádu podstatných
40.00 Kč
298458
Český jazyk
2., Speciální pedagogika
Kolíčkování
Materiál je určen k procvičení slabik DĚ, TĚ, NĚ, BĚ, PĚ, VĚ, MĚ a psacího písma pro žáky 2. ročníku . K dispozici je
40.00 Kč
240661
Český jazyk
1., 2., Speciální pedagogika
Postřehovky
Materiál slouží k prvnímu čtení souvislých vět, čtení s porozuměním a k procvičování prostorové orientace. Soubor
40.00 Kč
Halloweenské běhací čtení Halloweenské běhací čtení
Materiál je určen k procvičení čtení s porozuměním, pozornosti, paměti a zrakového vnímání pro žáky 2. – 3. ročníku s tematikou hodící se k Halloweenu. Tentokrát nebudou děti jen pasivně sedět v lavicích, ale jejich úkolem je v první aktivitě přečíst si věty a najít k nim správný obrázek, který je rozmístěn po třídě. Na každé kartě je písmenko, které dítě napíše k větě, k níž obrázek patří. Nakonec z písmenek poskládá tajenku a na druhou stranu pracovního listu namaluje její řešení. V druhé aktivitě použijeme již nastříhané kartičky. Zde je úkolem dětí k obrázku najít nejen všechny věty, které k němu patří, ale také pojmenovat jednotlivé halloweenské postavy. K větám děti také přiřadí obrázek postavy, který najdou ve třídě. K dispozici jsou dvě různé činnosti, k nimž využijete jedny kartičky.   
UUCZ-393861
Český jazyk>Český jazyk - čtení>Didaktické hry>Pracovní listy>2.>3.>ZŠ – 1. STUPEŇ>Speciální pedagogika>Čtenářská gramotnost 1. stupeň>Halloween, Dušičky
40.00