Halloweenské omalovánkové běhací čtení

Počet stran:
62
Velikost: 2.03 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
12. 10. 2023
Cena:
40 Kč vč. DPH
Sdílet:

Sice to není náš svátek, ale všechny děti se těší, až se převlečou do masek a vyrazí do školy na Halloween. Pokud jim chcete připravit tematicky laděnou hodinu čtení, tak je tento materiál pro Vás ideálním řešením.

 

Soubor je určen k procvičování čtení s porozuměním pro žáky 1. – 3. ročníku, paměti, pozornosti, ale také psacího nebo tiskacího písma. 

 

Soubor obsahuje 2 různé běhací aktivity. Pracovní listy s omalovánkou jsou vždy černobílé, ale kartičky s pokyny jsou v barevném i černobílém provedení (1. varianta = 13 karet, 2. varianta = 14 karet). Pokyny jsou psány psacím nebo tiskacím písmem - můžete si tedy vybrat, co Vám více vyhovuje.

 

Po třídě nebo venku rozmístíme kartičky s pokyny a každému žákovi vytiskneme černobílý pracovní list s omalovánkovou předlohou.

 

Úkolem dětí je (běhat = chodit) po třídě a číst jednotlivé kartičky s pokyny. Omalovánková předloha přitom zůstává na lavici. Děti si tedy potřebné údaje musí zapamatovat, a nakonec dle zjištěných informací vybarvit správně omalovánku. Děti nemusí postupovat dle čísel 1 – 13 nebo 1 - 14, ale doporučuji to proto, aby děti na žádnou informaci nezapomněly. Děti mohou pracovat samostatně, ale i v menších skupinkách.

 

Dále je možné s vybarvenou omalovánkou pracovat v hodinách českého jazyka k tvoření vět, popisu či vytvoření příběhu dle obrázku.

Další produkty od autora Mgr. Julie Kadlecová

397633
Český jazyk
1., Speciální pedagogika
Pracovní listy
Materiál je určen k procvičování čtení a psaní slabik či slov tiskacím nebo psacím písmem s porozuměním pro prvňáčky. Je
40.00 Kč
408725
Matematika
1.
Didaktické hry
Materiál je určen pro žáky 1. ročníku. a) V prvním běhacím diktátu si žáci procvičí sčítání do 5. b) V druhém běhacím
40.00 Kč
247051
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., Speciální pedagogika
Pexeso
Materiál slouží k procvičování zrakové percepce, logického myšlení a prostorové orientace s tematikou hodící se ke
40.00 Kč
308063
Český jazyk
1., 2., 3., Speciální pedagogika
Didaktické hry
Materiál je určen k procvičování čtení s porozuměním pro žáky 1. – 3. ročníku, paměti, pozornosti, ale také psacího nebo
40.00 Kč
Halloweenské omalovánkové běhací čtení Halloweenské omalovánkové běhací čtení
Sice to není náš svátek, ale všechny děti se těší, až se převlečou do masek a vyrazí do školy na Halloween. Pokud jim chcete připravit tematicky laděnou hodinu čtení, tak je tento materiál pro Vás ideálním řešením.   Soubor je určen k procvičování čtení s porozuměním pro žáky 1. – 3. ročníku, paměti, pozornosti, ale také psacího nebo tiskacího písma.    Soubor obsahuje 2 různé běhací aktivity. Pracovní listy s omalovánkou jsou vždy černobílé, ale kartičky s pokyny jsou v barevném i černobílém provedení (1. varianta = 13 karet, 2. varianta = 14 karet). Pokyny jsou psány psacím nebo tiskacím písmem - můžete si tedy vybrat, co Vám více vyhovuje.   Po třídě nebo venku rozmístíme kartičky s pokyny a každému žákovi vytiskneme černobílý pracovní list s omalovánkovou předlohou.   Úkolem dětí je (běhat = chodit) po třídě a číst jednotlivé kartičky s pokyny. Omalovánková předloha přitom zůstává na lavici. Děti si tedy potřebné údaje musí zapamatovat, a nakonec dle zjištěných informací vybarvit správně omalovánku. Děti nemusí postupovat dle čísel 1 – 13 nebo 1 - 14, ale doporučuji to proto, aby děti na žádnou informaci nezapomněly. Děti mohou pracovat samostatně, ale i v menších skupinkách.   Dále je možné s vybarvenou omalovánkou pracovat v hodinách českého jazyka k tvoření vět, popisu či vytvoření příběhu dle obrázku.
UUCZ-391759
Český jazyk>Český jazyk - čtení>Didaktické hry>Omalovánky>Pracovní listy>1.>2.>3.>ZŠ – 1. STUPEŇ>Speciální pedagogika>Čtenářská gramotnost 1. stupeň>Halloween, Dušičky
40.00