Podzimní běhací čtení s liškami

Počet stran:
14
Velikost: 1.55 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
9. 9. 2023
Sdílet:

Materiál je určen k procvičení čtení s porozuměním, pozornosti, paměti a zrakového vnímání pro žáky 2. – 3. ročníku s tematikou hodící se k podzimu.

Tentokrát nebudou děti jen pasivně sedět v lavicích, ale jejich úkolem je v první aktivitě přečíst si věty a najít k nim správný obrázek, který je rozmístěn po třídě. Na každé kartě je písmenko, které dítě napíše k větě, k níž obrázek patří. Nakonec z písmenek poskládá tajenku, zapíše do čtverečků pod tabulku a vedle tajenky zkusí namalovat tajenku.

V druhé aktivitě použijeme již nastříhané kartičky. Zde je úkolem dětí k obrázku najít nejen všechny věty, které k němu patří, ale také pojmenovat lišky. K větám děti také přiřadí obrázek lišky, který najdou ve třídě.

K dispozici jsou dvě různé činnosti, k nimž využijete jedny kartičky. 

Další produkty od autora Mgr. Julie Kadlecová

382825
Český jazyk
2., ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Didaktické hry
Materiál je určen k procvičování druhů vět pro žáky 2. ročníku s podzimní tematikou. Děti si přečtou jednotlivé věty na
40.00 Kč
542669
Přírodověda
2., 3., 4., 5.
Ostatní
Materiál slouží k prohloubení znalostí o činnostech, kterými škodíme či pomáháme naší planetě., logického myšlení a
40.00 Kč
217426
Matematika
1.
Pracovní listy
Soubor obsahuje 9 oboustranných pracovních listů k procvičování sčítání a odčítání do 10. Pracovní listy jsou zaměřeny
60.00 Kč
238477
Informatika
Batole (1 - 3 roky), MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Pexeso
Materiál slouží k procvičování zrakové percepce a pravolevé orientace. Úkolem dětí je najít 12 stejných dvojic sněhuláků
40.00 Kč
Podzimní běhací čtení s liškami Podzimní běhací čtení s liškami
Materiál je určen k procvičení čtení s porozuměním, pozornosti, paměti a zrakového vnímání pro žáky 2. – 3. ročníku s tematikou hodící se k podzimu. Tentokrát nebudou děti jen pasivně sedět v lavicích, ale jejich úkolem je v první aktivitě přečíst si věty a najít k nim správný obrázek, který je rozmístěn po třídě. Na každé kartě je písmenko, které dítě napíše k větě, k níž obrázek patří. Nakonec z písmenek poskládá tajenku, zapíše do čtverečků pod tabulku a vedle tajenky zkusí namalovat tajenku. V druhé aktivitě použijeme již nastříhané kartičky. Zde je úkolem dětí k obrázku najít nejen všechny věty, které k němu patří, ale také pojmenovat lišky. K větám děti také přiřadí obrázek lišky, který najdou ve třídě. K dispozici jsou dvě různé činnosti, k nimž využijete jedny kartičky. 
UUCZ-360879
Český jazyk>Český jazyk - čtení>Didaktické hry>Pracovní listy>2.>3.>Speciální pedagogika>Čtenářská gramotnost 1. stupeň>Podzim>Savci
40.00