Halloweenský obrázkový běhací diktát pro prvňáčky

Počet stran:
30
Velikost: 2.37 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
10. 10. 2023
Cena:
40 Kč vč. DPH
Sdílet:

Soubor je určen pro prvňáčky a obsahuje 2 obrázkové běhací diktáty. Žáci mohou číst nebo psát slabiky či první slova. Materiál je zaměřen pouze na písmenka M,L,S,P,A,E,O.

K čemu je matriál určen? 

Materiál je určen pro žáky 1. ročníku.

a) V prvním běhacím diktátu si žáci procvičí čtení nebo psaní slabik po písmenkách M,L,S,A,E,O.

b)  V druhém běhacím diktátu si žáci procvičí čtení nebo psaní prvních slov po písmenkách M,L,S,A,E,O,P.

Záleží tedy čistě na vás zda, budete s dětmi procvičovat čtení nebo psaní. Nebo si rovnou vyzkoušíte oba diktáty.

Jak se souborem pracovat?

1)    Pokud se rozhodnete pro běhací diktát, v němž budou žáci číst slabiky/slova je úkolem žáků prohlédnout si obrázek a zjistit, na kterou slabiku slovo na obrázku začíná. Případně rozluštit slovo, které se ukrývá na obrázku a zapamatovat si jej. Současně si ale musí zapamatovat počet prstů, který je na kartičce. Následně najdou v pracovním listu řádek s počtem prstů a slabiku slova nebo celé slovo, které bylo na kartičce a slabiku/slovo vybarví.

2)    Pokud se rozhodnete pro běhací diktát, do něhož budou žáci zapisovat slabiky/slova je úkolem žáků prohlédnout si obrázek a zjistit, na kterou slabiku slovo na obrázku začíná. Případně rozluštit slovo, které se ukrývá na obrázku a zapamatovat si jej. Současně si ale musí zapamatovat počet prstů, který je na kartičce. Následně slabiku nebo slovo zapíší do pracovního listu k patřičnému počtu prstů.

Materiál je k dispozici v barevné či černobílé variantě.

Další produkty od autora Mgr. Julie Kadlecová

217626
Český jazyk
2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9.
Pracovní listy
Pracovní list je určen k řazení vět podle posloupnosti. Ve vyšším ročníku je možné pracovní list využít k popisu postupu
0.00 Kč
391759
Český jazyk
1., 2., 3., ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Didaktické hry
Sice to není náš svátek, ale všechny děti se těší, až se převlečou do masek a vyrazí do školy na Halloween. Pokud jim
40.00 Kč
245062
Nezařazené k předmětu
Batole (1 - 3 roky), MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Ostatní
Soubor obsahuje 5 valentýnských jmenovek na dárky.
0.00 Kč
395158
Český jazyk
1., ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Skládačky
K čemu je matriál určen? Materiál je určen k procvičování tvarů písmen pro žáky 1. ročníku. Děti si prohlédnou obrázek
40.00 Kč
Halloweenský obrázkový běhací diktát pro prvňáčky Halloweenský obrázkový běhací diktát pro prvňáčky
Soubor je určen pro prvňáčky a obsahuje 2 obrázkové běhací diktáty. Žáci mohou číst nebo psát slabiky či první slova. Materiál je zaměřen pouze na písmenka M,L,S,P,A,E,O. K čemu je matriál určen?  Materiál je určen pro žáky 1. ročníku. a) V prvním běhacím diktátu si žáci procvičí čtení nebo psaní slabik po písmenkách M,L,S,A,E,O. b)  V druhém běhacím diktátu si žáci procvičí čtení nebo psaní prvních slov po písmenkách M,L,S,A,E,O,P. Záleží tedy čistě na vás zda, budete s dětmi procvičovat čtení nebo psaní. Nebo si rovnou vyzkoušíte oba diktáty. Jak se souborem pracovat? 1)    Pokud se rozhodnete pro běhací diktát, v němž budou žáci číst slabiky/slova je úkolem žáků prohlédnout si obrázek a zjistit, na kterou slabiku slovo na obrázku začíná. Případně rozluštit slovo, které se ukrývá na obrázku a zapamatovat si jej. Současně si ale musí zapamatovat počet prstů, který je na kartičce. Následně najdou v pracovním listu řádek s počtem prstů a slabiku slova nebo celé slovo, které bylo na kartičce a slabiku/slovo vybarví. 2)    Pokud se rozhodnete pro běhací diktát, do něhož budou žáci zapisovat slabiky/slova je úkolem žáků prohlédnout si obrázek a zjistit, na kterou slabiku slovo na obrázku začíná. Případně rozluštit slovo, které se ukrývá na obrázku a zapamatovat si jej. Současně si ale musí zapamatovat počet prstů, který je na kartičce. Následně slabiku nebo slovo zapíší do pracovního listu k patřičnému počtu prstů. Materiál je k dispozici v barevné či černobílé variantě.
UUCZ-388584
Český jazyk>Český jazyk - čtení>Český jazyk - psaní>Didaktické hry>Pracovní listy>1.>Speciální pedagogika>Halloween, Dušičky
40.00