Instagramová čítanka - práce s ukázkou GUMP - PES, KTERÝ NAUČIL LIDI ŽÍT (Filip Rožek)

Počet stran:
13
Velikost: 1.63 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
15. 6. 2022
Sdílet:

Materiál obsahuje aktivity rozvíjející čtenářskou gramotnost před čtením, při čtení i po čtení. Žáci mohou také pracovat s poezií a to prostřednictvím písně Vítr do plachet od Marka Ztraceného, která bude s knihou úzce propojena.

Aktivity jsou zaměřené jak na přemýšlení nad textem, tak i na tvůrčí činnost žáků. Mimo otázek k textu nechybí ani doplnění ilustrací či vlastní tvoření textu či doplňování slov.  Celý materiál je propojený i s instagramovým účtem pod jménem @pribehpsa.

Odkaz na profil zde: https://www.instagram.com/pribehpsa/

Děti si při aktivitách mohou procvičit i podstatná jména konkrétní a abstraktní, vzory přídavných jmen a zásady vypravování.

V případě, že budete chtít při výuce využít instagramového profilu, napište mi zprávu na profil Instačtení nebo mi napište email : [email protected]. Ráda vám poskytnu přihlašovací údaje a profil propůjčím. Bude skvělé, když s dětmi profil rozšíříte o další příspěvky!

Napíšete-li mi zpětnou vazbu, máte u mě další ukázku zcela zdarma! Vítám i kritiku s návrhem, jak to udělat lépe a vážím si každé zkušenosti, kterou mi vy - skvělí učitelé předáte. Opět na čítankový profil, nebo na email: [email protected]

 

Další produkty od autora Zora Nejezchlebová

11725
Český jazyk
6., 7., 8., 9., SŠ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Pracovní listy
INSTAGRAMOVÁ ČÍTANKA Čítanka je určená dětem druhého stupně základních škol. Pomocí pestré škály metod a úkolů před
99.00 Kč
13176
Český jazyk
7., 8., 9., ZŠ – 2. STUPEŇ
Pracovní listy
Zpracovaná ukázka z knihy Klub divných dětí (Petra Soukupová) je výňatkem z právě vznikajícího 2. dílu Instagramové
0.00 Kč
Instagramová čítanka - práce s ukázkou GUMP - PES, KTERÝ NAUČIL LIDI ŽÍT (Filip Rožek) Instagramová čítanka - práce s ukázkou GUMP - PES, KTERÝ NAUČIL LIDI ŽÍT (Filip Rožek)
Materiál obsahuje aktivity rozvíjející čtenářskou gramotnost před čtením, při čtení i po čtení. Žáci mohou také pracovat s poezií a to prostřednictvím písně Vítr do plachet od Marka Ztraceného, která bude s knihou úzce propojena.Aktivity jsou zaměřené jak na přemýšlení nad textem, tak i na tvůrčí činnost žáků. Mimo otázek k textu nechybí ani doplnění ilustrací či vlastní tvoření textu či doplňování slov.  Celý materiál je propojený i s instagramovým účtem pod jménem @pribehpsa.Odkaz na profil zde: https://www.instagram.com/pribehpsa/Děti si při aktivitách mohou procvičit i podstatná jména konkrétní a abstraktní, vzory přídavných jmen a zásady vypravování. V případě, že budete chtít při výuce využít instagramového profilu, napište mi zprávu na profil Instačtení nebo mi napište email : [email protected]. Ráda vám poskytnu přihlašovací údaje a profil propůjčím. Bude skvělé, když s dětmi profil rozšíříte o další příspěvky!Napíšete-li mi zpětnou vazbu, máte u mě další ukázku zcela zdarma! Vítám i kritiku s návrhem, jak to udělat lépe a vážím si každé zkušenosti, kterou mi vy - skvělí učitelé předáte. Opět na čítankový profil, nebo na email: [email protected] 
UUCZ-14533
Český jazyk>Občanská výchova>Pracovní listy>Přípravy hodiny/lekce>ZŠ – 2. STUPEŇ>Živočichové
25.00