Já mám kdo mám

Předmět:
Počet stran:
3
Velikost: 4.28 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
24. 9. 2022
Sdílet:

Nabízím známou didakticku hru Já mám kdo má.

Vhodná pro jakoukoliv třídu, kdy žáci umí číst. 

Jelikož jsem vyráběla v době, kdy se žáci učí používání u,ú,ů tak jsem zařadila pár slov obsahující tuto problematiku. Jinak jsou zde libovolná slova. 

Postup:

Rozdáme žákům kartičky a začíná žák, který má kartičku "Já mám START". Dále řekne otázku kdo má a reaguje žák, který má na kartičce to, na co se ptal předchozí žák.

Na poslední stránce jsou dva konce. Udělala jsem to nejdříve pro 23 žáků a poté jsem doplnila 3 kartičky pro případ, že by měl někdo v hodině žáků více. 

 

Další produkty od autora Angelika Machková

84302
Matematika
1.
Pracovní listy
Nabízím pracovní list do hodiny matematiky v 1. třídě. Cílem je procvičení numerace do 6, kdy žáci pracují místo čísel s
25.00 Kč
381690
Český jazyk
ZŠ – 1. STUPEŇ
Ostatní
Vyprávění příběhu pomocí kostek. Žáci dostanou kostku a dvakrát hodí. Máme tam dva sloupečky. Ten první nalevo je Kdo? A
30.00 Kč
197804
Anglický jazyk
3., 4.
Já mám, kdo má
Známé Já mám, kdo má v anglickém jazyce. Téma: food Pro 18 žáků.
25.00 Kč
Já mám kdo mám Já mám kdo mám
Nabízím známou didakticku hru Já mám kdo má. Vhodná pro jakoukoliv třídu, kdy žáci umí číst.  Jelikož jsem vyráběla v době, kdy se žáci učí používání u,ú,ů tak jsem zařadila pár slov obsahující tuto problematiku. Jinak jsou zde libovolná slova.  Postup: Rozdáme žákům kartičky a začíná žák, který má kartičku "Já mám START". Dále řekne otázku kdo má a reaguje žák, který má na kartičce to, na co se ptal předchozí žák. Na poslední stránce jsou dva konce. Udělala jsem to nejdříve pro 23 žáků a poté jsem doplnila 3 kartičky pro případ, že by měl někdo v hodině žáků více.   
UUCZ-184663
Český jazyk>Já mám, kdo má>2.>3.>ZŠ – 1. STUPEŇ
25.00