Didaktická hra „Já mám, kdo má?“ je jednoduchá aktivita, při které každý žák dostane kartičku se dvěma informacemi: nahoře je napsáno „Já mám…“ a dole „Kdo má…?“. Hru začíná žák s kartičkou, kde je napsáno „JÁ ZAČÍNÁM HRU!“, a zeptá se: „Kdo má…?“. Ten, kdo má na své kartičce správnou odpověď u části „Já mám…“, ji přečte a zároveň položí svou další otázku „Kdo má…?“. Takto se postupně zapojují všichni žáci, dokud se nepřečtou všechny kartičky.
Materiál obsahuje 27 kartiček. Pro delší životnost doporučuji kartičky zalaminovat. Pro větší atraktivitu doporučuji tisk na barevný papír.









