Obrázkové čtení

Ročník:
Kategorie:
Počet stran:
18
Velikost: 25.26 MB
Typ souboru: zip
Prodávající VESELÉ A MALOVANÉ
Nahráno:
Naposledy upraveno:
15. 11. 2024
Sdílet:

Multifunkční materiál obsahuje 72 kartiček. Lze je promítnout na tabuli a využít animace, nebo je můžete vytisknout a použít jako běhací diktát. 
Materiál je určen pro 1.-3. ročník. Prvňáčci čtou obrázky se spojkou a a slovesem má. Vytváří tak věty a správně skloňují. Materiál může být animovaný na tabuli, nebo jako zalaminované kartičky. Druháci a třeťáci už dokáží psát celé věty, kartičky mohou být využiti jako běhací diktát.

Další produkty od autora VESELÉ A MALOVANÉ

664613
Český jazyk
2., 3., ZŠ – 1. STUPEŇ
Přehled učiva
Materiál obsahuje 5 listů A4 připravených na vytištění a zalaminování. Téma jsou příšerky.
25.00 Kč
610024
Český jazyk
1., 2., ZŠ – 1. STUPEŇ
Výzdoba třídy
Kompletní česká obrázková abeceda (34 písmen) s designem Botanical- rostliny. Materiál obsahuje 34 listů A4 s obrázky
35.00 Kč
611161
Prvouka
1., 2., 3., ZŠ – 1. STUPEŇ
Přehled učiva
Pokud budete chtít materiál používat opakovaně, je lepší si ho zalaminovat. Při práci na tabuli je lepší nalepit
25.00 Kč
715412
Český jazyk - čtení
5., 6., 7., 8., 9., SŠ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Přípravy hodiny/lekce
Tento učební materiál je navržen pro učitele, kteří chtějí svým žákům přiblížit významné události 17. listopadu 1939 a
70.00 Kč
Obrázkové čtení Obrázkové čtení
Multifunkční materiál obsahuje 72 kartiček. Lze je promítnout na tabuli a využít animace, nebo je můžete vytisknout a použít jako běhací diktát. Materiál je určen pro 1.-3. ročník. Prvňáčci čtou obrázky se spojkou a a slovesem má. Vytváří tak věty a správně skloňují. Materiál může být animovaný na tabuli, nebo jako zalaminované kartičky. Druháci a třeťáci už dokáží psát celé věty, kartičky mohou být využiti jako běhací diktát.
UUCZ-716279
Český jazyk>Český jazyk - čtení>Ostatní>1.>2.>3.>ZŠ – 1. STUPEŇ
35.00