Strašidelná únikovka 6-7

Kategorie:
Počet stran:
10
Velikost: 4.79 MB
Typ souboru: zip
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
1. 10. 2023
Sdílet:

Se strašidelným příběhem v kombinaci s logickými úkoly u svých žáků zaručeně zabodujete! Tuto únikovku můžete navíc hrát i online.

Smyslem únikové hry je rozluštit 10 úkolů, a otevřít tak 10 zámečků za co nejrychlejší čas. Předpokládaná doba jedné hry je 1 vyučovací hodina.

Žáci se rozdělí do skupin. Na začátku získají příběh a QR kód, díky kterému se přihlásí do hry.* Postupně, nebo na přeskáčku, řeší úkoly rozmístěné po třídě či venku. Výsledné heslo pak zapisují k příslušnému zámečku. Pokud je odpověď správná, zámeček se otevře. Když žáci nemohou přijít na řešení úkolu, mohou použít nápovědu. Když žáci únikovku splní, ukáží učiteli svůj výsledek a ten jim za to dá rozuzlení příběhu.

Hru lze hrát i zcela offline, žáci zapisují odpovědi k zámečkům na papír, pokud potřebují nápovědu, musí o ni požádat učitele. Když mají hesla k zámečkům vyplněná, učitel je zkontroluje.

Další produkty od autora Nikola Svobodová

285996
Německý jazyk
6., 7., 8., 9., ZŠ – 2. STUPEŇ
Já mám, kdo má
Přemýšlíte, jak zapojit celou třídu do procvičování časování sloves? Hra Já mám..., Kdo má... je pro to ideální! Tato
45.00 Kč
187194
Český jazyk
ZŠ – 2. STUPEŇ
Ostatní
Tento materiál obsahuje celkem 200 kartiček s přejatými slovy z cizího jazyka. Jedná se o slova, se kterými se mohou
29.00 Kč
187136
Český jazyk - gramatika
ZŠ – 2. STUPEŇ
Ostatní
Kompetenční tabulky mohou posloužit jako součást formativního hodnocení. Smyslem kompetenčních tabulek je sledovat
79.00 Kč
291606
Německý jazyk
6., 7., 8., 9., ZŠ – 2. STUPEŇ
Ostatní
Hledáte originální aktivitu na uvození tématu či opakování slovní zásoby? Tuto metodu si oblíbíte Vy i Vaši žáci. Tento
29.00 Kč
Strašidelná únikovka 6-7 Strašidelná únikovka 6-7
Se strašidelným příběhem v kombinaci s logickými úkoly u svých žáků zaručeně zabodujete! Tuto únikovku můžete navíc hrát i online.Smyslem únikové hry je rozluštit 10 úkolů, a otevřít tak 10 zámečků za co nejrychlejší čas. Předpokládaná doba jedné hry je 1 vyučovací hodina.Žáci se rozdělí do skupin. Na začátku získají příběh a QR kód, díky kterému se přihlásí do hry.* Postupně, nebo na přeskáčku, řeší úkoly rozmístěné po třídě či venku. Výsledné heslo pak zapisují k příslušnému zámečku. Pokud je odpověď správná, zámeček se otevře. Když žáci nemohou přijít na řešení úkolu, mohou použít nápovědu. Když žáci únikovku splní, ukáží učiteli svůj výsledek a ten jim za to dá rozuzlení příběhu. Hru lze hrát i zcela offline, žáci zapisují odpovědi k zámečkům na papír, pokud potřebují nápovědu, musí o ni požádat učitele. Když mají hesla k zámečkům vyplněná, učitel je zkontroluje.
UUCZ-380259
Český jazyk>Český jazyk - gramatika>Ostatní>6.>7.>ZŠ – 2. STUPEŇ>Halloween, Dušičky
49.00