Strašidelná únikovka 8-9

Předmět:
Kategorie:
Počet stran:
10
Velikost: 19.04 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
19. 10. 2023
Cena:
49 Kč vč. DPH
Sdílet:

Únikovka pro starší s ještě strašidelnějším příběhem! Zvládnou Vaši žáci vyluštit logické úkoly a odemknout zámečky? Vyzkoušejte s nimi offline nebo online verzi.

Smyslem únikové hry je rozluštit 10 úkolů, a otevřít tak 10 zámečků za co nejrychlejší čas. Předpokládaná doba jedné hry je 1 vyučovací hodina.

Žáci se rozdělí do skupin. Na začátku získají příběh a QR kód, díky kterému se přihlásí do hry.* Postupně, nebo na přeskáčku, řeší úkoly rozmístěné po třídě či venku. Výsledné heslo pak zapisují k příslušnému zámečku. Pokud je odpověď správná, zámeček se otevře. Když žáci nemohou přijít na řešení úkolu, mohou použít nápovědu. Když žáci únikovku splní, ukáží učiteli svůj výsledek a ten jim za to dá rozuzlení příběhu.

Hru lze hrát i zcela offline, žáci zapisují odpovědi k zámečkům na papír, pokud potřebují nápovědu, musí o ni požádat učitele. Když mají hesla k zámečkům vyplněná, učitel je zkontroluje.

Další produkty od autora Nikola Svobodová

306107
Český jazyk
7., 8., 9., ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
Proč si Angličani, Němci, Češi i Francouzi porozumí, když budou říkat máma? A proč si v Polsku objednám jagodové
55.00 Kč
187150
Německý jazyk
ZŠ – 2. STUPEŇ
Bingo
Osobní bingo je hra, při které se žáci pohybují po třídě a kladou otázky svým spolužákům. Cílem hry je nasbírat podpisy
50.00 Kč
313990
Český jazyk
5., 6., 7., 8., 9., ZŠ – 2. STUPEŇ
Ostatní
Chcete pro své žáky originální dárek ke konci školního roku? Vyzkoušejte tento prázdninový deníček, kam si žáci mohou
50.00 Kč
187159
Český jazyk - gramatika
ZŠ – 2. STUPEŇ
Domino
Materiál obsahuje 3 domina. První domino je zaměřeno na synonyma, ve druhém žáci k sobě přiřazují antonyma a třetí
29.00 Kč
Strašidelná únikovka 8-9 Strašidelná únikovka 8-9
Únikovka pro starší s ještě strašidelnějším příběhem! Zvládnou Vaši žáci vyluštit logické úkoly a odemknout zámečky? Vyzkoušejte s nimi offline nebo online verzi. Smyslem únikové hry je rozluštit 10 úkolů, a otevřít tak 10 zámečků za co nejrychlejší čas. Předpokládaná doba jedné hry je 1 vyučovací hodina. Žáci se rozdělí do skupin. Na začátku získají příběh a QR kód, díky kterému se přihlásí do hry.* Postupně, nebo na přeskáčku, řeší úkoly rozmístěné po třídě či venku. Výsledné heslo pak zapisují k příslušnému zámečku. Pokud je odpověď správná, zámeček se otevře. Když žáci nemohou přijít na řešení úkolu, mohou použít nápovědu. Když žáci únikovku splní, ukáží učiteli svůj výsledek a ten jim za to dá rozuzlení příběhu. Hru lze hrát i zcela offline, žáci zapisují odpovědi k zámečkům na papír, pokud potřebují nápovědu, musí o ni požádat učitele. Když mají hesla k zámečkům vyplněná, učitel je zkontroluje.
UUCZ-380263
Český jazyk>Ostatní>8.>9.>ZŠ – 2. STUPEŇ>Halloween, Dušičky
49.00