Svatomartinské běhací čtení

Počet stran:
15
Velikost: 2.32 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
3. 11. 2023
Cena:
40 Kč vč. DPH
Sdílet:

Materiál je určen k procvičení čtení s porozuměním, pozornosti a paměti pro žáky 2. – 3. ročníku s tematikou hodící se k svátku sv. Martina. Děti se tu však dozví i spoustu informací o způsobu slavení tohoto svátku v Německu.

 

Tentokrát nebudou děti jen pasivně sedět v lavicích, ale jejich úkolem je přečíst si věty a najít k nim správný obrázek, který je rozmístěn po třídě. Na každé kartě je písmenko, které dítě napíše k větě, k níž obrázek patří. Nakonec z písmenek poskládá tajenku a namaluje k ní obrázek. Tajenku děti získají tak, že si přečtou písmenka zdola nahoru.

Po splnění běhací aktivity rozdáme dětem kvíz. V něm si děti ověří své porozumění čtenému textu a vědomosti, které se dozvěděli v běhacím čtení.

 

Soubor je možné tisknout barevně, ale i černobíle.

Další produkty od autora Mgr. Julie Kadlecová

270716
Matematika
2., Speciální pedagogika
Loto
Materiál je určen k procvičování sčítání a odčítání s přechodem desítky do 100. Děti v lotech přiřazují k příkladům
40.00 Kč
304679
Přírodověda
1., 2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Domino
Materiál slouží k seznámení a následnému procvičování znalostí o jarních rostlinách. Soubor obsahuje: 24 barevných
45.00 Kč
181417
Český jazyk
2., 3.
Výzdoba třídy
Vláček slouží k znázornění gramatického pravidla psaní Ú,Ů,Ů. Písmenko U vezou jednotlivé vagónky. Je nutné je tedy
49.00 Kč
245748
Český jazyk
1., Speciální pedagogika
Skládačky
Materiál slouží k prvnímu čtení souvislých vět s dvojhláskami, čtení s porozuměním a k procvičování prostorové orientace
40.00 Kč
Svatomartinské běhací čtení Svatomartinské běhací čtení
Materiál je určen k procvičení čtení s porozuměním, pozornosti a paměti pro žáky 2. – 3. ročníku s tematikou hodící se k svátku sv. Martina. Děti se tu však dozví i spoustu informací o způsobu slavení tohoto svátku v Německu.   Tentokrát nebudou děti jen pasivně sedět v lavicích, ale jejich úkolem je přečíst si věty a najít k nim správný obrázek, který je rozmístěn po třídě. Na každé kartě je písmenko, které dítě napíše k větě, k níž obrázek patří. Nakonec z písmenek poskládá tajenku a namaluje k ní obrázek. Tajenku děti získají tak, že si přečtou písmenka zdola nahoru. Po splnění běhací aktivity rozdáme dětem kvíz. V něm si děti ověří své porozumění čtenému textu a vědomosti, které se dozvěděli v běhacím čtení.   Soubor je možné tisknout barevně, ale i černobíle.
UUCZ-411639
Český jazyk>Český jazyk - čtení>Didaktické hry>Pracovní listy>2.>3.>Speciální pedagogika>Čtenářská gramotnost 1. stupeň>Svatý Martin
40.00