ZÁJMENA: domino (45 karet - zábavné procvičování)

Ročník:
4., 5., 6., 7.
Kategorie:
Počet stran:
9
Velikost: 995.33 KB
Typ souboru: pdf
Prodávající Petr Machej
Nahráno:
Naposledy upraveno:
5. 2. 2025
Sdílet:

Domino pro zábavnou formu opakování, upevňování a procvičování učiva zájmen - jejich druhů a skloňování pro 4. až 7. ročník. Součástí je také tabulka pro možnost samokontroly žáky.

Materiál slouží k opakování, procvičování a upevňování učiva zájmena a jejich druhy + skloňování zájmen. Vhodný je pro žáky 4. až 7. ročníku.

Součástí materiálu je

  • 45 kartiček s číslovkami a jejich pády/druhy
  • tabulka s jednotlivými použitými číslovkami pro možnost samokontroly žáky
  • barevné černobílé provedení

Vhodný je

  • pro práci ve skupině, dvojici i samostatně
  • pro opakování, soutěže, motivaci na začátku vyučovací hodiny apod.

Další produkty od autora Petr Machej

824487
Český jazyk - gramatika
6., 7., 8., 9.
AZ-kvíz
Určování přívlastku zábavnou formou prostřednictvím známé hry AZ kvíz. Žádný papír, ale interaktivní formá v PowerPointu
50.00 Kč
741714
Český jazyk
5., 6.
Pracovní listy
7 stran plných přehledných vysvětlení, doplňujících vysvětlení usnadňujících pochopení učiva žáky, úkolů k procvičení
40.00 Kč
787720
Český jazyk
5., 6., 7., 8., 9., SŠ
Pracovní listy
Materiál se skvěle hodí k příležitosti 14. února na Den svatého Valentýna. Obsahuje legendu o svatém Valentýnovi, kterou
35.00 Kč
901754
Český jazyk
6., 7., 8., 9.
Běhací diktát
Běhací diktát se skvěle hodí k zábavnému procvičování, opakování a upevňování učiva, kdy děti vyskočí z lavic, a tak
40.00 Kč
ZÁJMENA: domino (45 karet - zábavné procvičování) ZÁJMENA: domino (45 karet - zábavné procvičování)
Domino pro zábavnou formu opakování, upevňování a procvičování učiva zájmen - jejich druhů a skloňování pro 4. až 7. ročník. Součástí je také tabulka pro možnost samokontroly žáky.Materiál slouží k opakování, procvičování a upevňování učiva zájmena a jejich druhy + skloňování zájmen. Vhodný je pro žáky 4. až 7. ročníku.Součástí materiálu je45 kartiček s číslovkami a jejich pády/druhytabulka s jednotlivými použitými číslovkami pro možnost samokontroly žákybarevné i černobílé provedeníVhodný jepro práci ve skupině, dvojici i samostatněpro opakování, soutěže, motivaci na začátku vyučovací hodiny apod.
UUCZ-784473
Český jazyk>Český jazyk - gramatika>Domino>4.>5.>6.>7.
35.00