J'ai... Qui a...? La Rentrée

Téma:
Počet stran:
7
Velikost: 7.53 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
14. 9. 2023
Cena:
33 Kč vč. DPH
Sdílet:

Materiál obsahuje celkem 7 stran pdf formátu A4 - obrázkový slovníček (strana 1) a dvě varianty hry "Já mám... Kdo má...?" až s 20 hracími kartami. První varianta obsahuje pouze obrázky (strana 2-4), druhá varianta kombinuje obrázek a psané slovíčko (strana 5-7).

Procvičuje se čtení, slovní zásoba, pozornost/postřeh, kooperace a komunikace ve skupině.

Úroveň jazyka A1, tedy pro všechny, kdo s jazykem začínají, či k opakování.

Až pro 20 hráčů. Obrázkový slovníček lze také rozstříhat a používat samostatně.

Obrázkové čtení k doplňujícímu procvičeni:

Obrázkové čtení - Začátek školního roku / Histoire imagée - La Rentrée - Francouzský jazyk | UčiteléUčitelům.cz (uciteleucitelum.cz)

Dostupné i v AJ.

 

Hra "Já mám.. Kdo má?"

Nejlépe, když se rozdají všechny karty, ale záleží na počtu hráčů. Lze hru přizpůsobit počtu hráčů (=mohou vytvořit hada/řadu), zde maximálně 20 (=mohou vytvořit kruh). Volně k sobě přistupují a řeknou, co mají na své kartě za obrázek/slovíčko a zároveň se zeptají kamaráda, jestli má za obrázek/slovíčko to, co sami hledají. Kamarád jim odpoví, co má on a co hledá. Postupně vytváří řadu podobně jako v dominu, kdy vedle sebe z obou stran stojí ti, co mají vždy jeden společný obrázek/slovíčko.

 

Zdroj obrázků zde - licence Canva PRO

Další produkty od autora Jana Valášková

396341
Český jazyk
MŠ - předškoláci, 1., 2., 3., 4., ZŠ – 1. STUPEŇ
Já mám, kdo má
Halloween je tady! Zpestřete hodinu hrou Já mám Kdo má s originálními ručně kreslenými obrázky. Dejte rychlíkům k
39.00 Kč
379908
Anglický jazyk
ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Já mám, kdo má
Díky obrázkovému slovníčku a hře „I have … Who has…?“ procvičíte s Vašimi dětmi hravou formou slovní zásobu na téma
35.00 Kč
378692
Anglický jazyk
ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Ostatní
Díky kartičkám a obrázkovému slovníku Vaši žáci procvičí hravým způsobem slovní zásobu na téma „podzim“ v AJ. Materiál
45.00 Kč
382308
Anglický jazyk
ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Já mám, kdo má
BAREVNÁ VARIANTA MATERIÁLU. Díky obrázkovému slovníčku a hře „I have… Who has…?“ procvičíte s Vašimi dětmi hravou formou
35.00 Kč
Jai... Qui a...? La Rentrée Jai... Qui a...? La Rentrée
Materiál obsahuje celkem 7 stran pdf formátu A4 - obrázkový slovníček (strana 1) a dvě varianty hry "Já mám... Kdo má...?" až s 20 hracími kartami. První varianta obsahuje pouze obrázky (strana 2-4), druhá varianta kombinuje obrázek a psané slovíčko (strana 5-7). Procvičuje se čtení, slovní zásoba, pozornost/postřeh, kooperace a komunikace ve skupině. Úroveň jazyka A1, tedy pro všechny, kdo s jazykem začínají, či k opakování. Až pro 20 hráčů. Obrázkový slovníček lze také rozstříhat a používat samostatně. Obrázkové čtení k doplňujícímu procvičeni: Obrázkové čtení - Začátek školního roku / Histoire imagée - La Rentrée - Francouzský jazyk | UčiteléUčitelům.cz (uciteleucitelum.cz) Dostupné i v AJ.   Hra "Já mám.. Kdo má?" Nejlépe, když se rozdají všechny karty, ale záleží na počtu hráčů. Lze hru přizpůsobit počtu hráčů (=mohou vytvořit hada/řadu), zde maximálně 20 (=mohou vytvořit kruh). Volně k sobě přistupují a řeknou, co mají na své kartě za obrázek/slovíčko a zároveň se zeptají kamaráda, jestli má za obrázek/slovíčko to, co sami hledají. Kamarád jim odpoví, co má on a co hledá. Postupně vytváří řadu podobně jako v dominu, kdy vedle sebe z obou stran stojí ti, co mají vždy jeden společný obrázek/slovíčko.   Zdroj obrázků zde - licence Canva PRO
UUCZ-360835
Cizí jazyky>Francouzský jazyk>Já mám, kdo má>ZŠ – 1. STUPEŇ>ZŠ – 2. STUPEŇ>Podzim
33.00