Diferencované karty - úvod do dějepisu, pravěk

Předmět:
Ročník:
Kategorie:
Počet stran:
18
Velikost: 26.03 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
2. 1. 2024
Sdílet:

Předkládaný materiál obsahuje celkem 64 kartiček – 32 se zadáním (karta s obrázkem) a stejný počet s řešením (stejná karta bez obrázku) + přehledovými tabulkami pro žáky, do kterých zaznamenávají svůj pokrok. Jednotlivé karty jsou očíslované – pro snazší orientaci v řešení, ale také pro zaznamenávání pokroku. Karty je vhodné používat k procvičení látky, kdy si žáci sami vybírají z různých karet, a tedy i tématu, co potřebují procvičit. Sami si následně svou práci opravují podle odpovídající karty s řešením. Učitel se může o to více věnovat žákům, kteří nějaké části látky neporozuměli a potřebují ji znovu vysvětlit. Tato aktivita je vhodná pro všechny žáky (včetně žáků s SPU), učitel ji může využít nejen ve svých hodinách, ale poslouží i jako bezpracná příprava pro záskok jiného učitele. Pro delší životnost doporučuji kartičky se zadáním a s řešením zalaminovat.

Tento vzdělávací materiál slouží k procvičování a prohlubování znalostí v dané problematice. V případě potřeby mohou žáci sami požádat buď spolužáky, nebo učitele o pomoc. Brožuru lze využít vcelku nebo jako jednotlivé listy/kartičky. 

Další produkty od autora Lenka Špinarová

549510
Nezařazené k předmětu
ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Třísložkové karty
Velmi jednoduchá ale přehledná knížečka k tripartitám/triádám/trojlístkům (schůzkám učitele, rodičů a žáka) slouží k
30.00 Kč
521922
Český jazyk
6., 7., 8., 9., ZŠ – 2. STUPEŇ
Pracovní listy
Předkládaný materiál obsahuje: - celkem 64 kartiček: 32 kartiček se zadáním (jednobarevná karta), 32 kartiček s řešením
75.00 Kč
602830
Nezařazené k předmětu
ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Ostatní
Čtyři různé listy z výletů, dovolené a táborů, které mohou děti na svých cestách vyplňovat a zakládat buď do kroužkového
30.00 Kč
521901
Český jazyk
6., 7., 8., 9., ZŠ – 2. STUPEŇ
Pracovní listy
Předkládaný materiál obsahuje: celkem 64 kartiček: ▪ 32 kartiček se zadáním (jednobarevná karta) ▪ 32 kartiček s řešením
75.00 Kč
Diferencované karty - úvod do dějepisu, pravěk Diferencované karty - úvod do dějepisu, pravěk
Předkládaný materiál obsahuje celkem 64 kartiček – 32 se zadáním (karta s obrázkem) a stejný počet s řešením (stejná karta bez obrázku) + přehledovými tabulkami pro žáky, do kterých zaznamenávají svůj pokrok. Jednotlivé karty jsou očíslované – pro snazší orientaci v řešení, ale také pro zaznamenávání pokroku. Karty je vhodné používat k procvičení látky, kdy si žáci sami vybírají z různých karet, a tedy i tématu, co potřebují procvičit. Sami si následně svou práci opravují podle odpovídající karty s řešením. Učitel se může o to více věnovat žákům, kteří nějaké části látky neporozuměli a potřebují ji znovu vysvětlit. Tato aktivita je vhodná pro všechny žáky (včetně žáků s SPU), učitel ji může využít nejen ve svých hodinách, ale poslouží i jako bezpracná příprava pro záskok jiného učitele. Pro delší životnost doporučuji kartičky se zadáním a s řešením zalaminovat. Tento vzdělávací materiál slouží k procvičování a prohlubování znalostí v dané problematice. V případě potřeby mohou žáci sami požádat buď spolužáky, nebo učitele o pomoc. Brožuru lze využít vcelku nebo jako jednotlivé listy/kartičky. 
UUCZ-165064
Dějepis>Pracovní listy>6.
75.00