ŽOLÍKOVKY - "ochranitelské" kartičky pro děti

Kategorie:
Počet stran:
7
Velikost: 3.14 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
9. 8. 2022
Cena:
33 Kč vč. DPH
Sdílet:

5 druhů "ochranitelských" kartiček před: - špatnou známkou, domácím úkolem, "malým" testíkem, aktivitou ve výuce + karta - vlastní výběr

Karty děti chrání když:

- mají dostat špatnou známku, když zapomenou napsat domácí úkol, když se nestihly připravit na malý testík, když „nemají svůj den“ a nechtějí se zapojit do aktivity ve vyučování + 1 karta - vyberou si.

Já dávám dětem karty na pololetí. Dostanou z každého druhu jednu.

Děti mohou karty taky dostávat za odměnu.

Hned na začátku je upozorním, že mám právo říct - „před touto činností vás karta neochrání“ - vždy děti upozorním předem. (Ale to se stává jen výjimečně).

Můžete si vybrat, které karty použijete a jak často.

Vrácení karet si zapisuji do tabulky.

Mám zkušenost, že první rok některé děti využijí během krátké doby všechny karty. Druhým rokem si je více „šetří“. Některé děti nevyužijí žádnou kartu.

Ve druhém pololetí začínáme „znovu“. Dětem, které karty nevyužily, karty zůstávají, ostatním rozdám karty, které jim chybí. 

Další produkty od autora HRAVĚ VÝUKOU - Učitelka Věrka

300667
Matematika
2.
Didaktické hry
„Počítej příklady a postupně zapisuj výsledky. Správnost si zkontroluj na zadní straně.“ Materiál obsahuje: – 28 karet
49.00 Kč
42243
Český jazyk - čtení
1., 2.
Didaktické hry
"Vydejte se na dlouhou plavbu po moři - hrajte si, opakujte učivo M, ČJ, PRV." Materiál obsahuje: herní plán 48 kartiček
42.00 Kč
296379
Český jazyk - gramatika
5., 6.
Didaktické hry
„Procvičujeme pád, číslo, rod a vzor PŘÍDAVNÝCH JMEN – určujeme, čteme, přemýšlíme, hýbeme se.“ Materiál obsahuje: – 2
49.00 Kč
26688
Český jazyk - čtení
1.
Pracovní listy
ČTENÍ S POROZUMĚNÍM - "Přečti si věty, doplň do nich vystřižená slova, která tam patří a věty spoj s obrázky.“ = čtení
44.00 Kč
ŽOLÍKOVKY - "ochranitelské" kartičky pro děti ŽOLÍKOVKY - "ochranitelské" kartičky pro děti
5 druhů "ochranitelských" kartiček před: - špatnou známkou, domácím úkolem, "malým" testíkem, aktivitou ve výuce + karta - vlastní výběr Karty děti chrání když: - mají dostat špatnou známku, když zapomenou napsat domácí úkol, když se nestihly připravit na malý testík, když „nemají svůj den“ a nechtějí se zapojit do aktivity ve vyučování + 1 karta - vyberou si. Já dávám dětem karty na pololetí. Dostanou z každého druhu jednu. Děti mohou karty taky dostávat za odměnu. Hned na začátku je upozorním, že mám právo říct - „před touto činností vás karta neochrání“ - vždy děti upozorním předem. (Ale to se stává jen výjimečně). Můžete si vybrat, které karty použijete a jak často. Vrácení karet si zapisuji do tabulky. Mám zkušenost, že první rok některé děti využijí během krátké doby všechny karty. Druhým rokem si je více „šetří“. Některé děti nevyužijí žádnou kartu. Ve druhém pololetí začínáme „znovu“. Dětem, které karty nevyužily, karty zůstávají, ostatním rozdám karty, které jim chybí. 
UUCZ-4868
Grafomotorika>Nezařazené k předmětu>>Ostatní>ZŠ – 1. STUPEŇ
33.00