domino - noty

Kategorie:
Počet stran:
3
Velikost: 151.4 KB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
19. 4. 2022
Cena:
33 Kč vč. DPH
Sdílet:

Hra na procvičování umístnění not v notové osnově.

Popis:
Celkem 34 laminovaných kartiček se zaoblenými kraji – vhodnými pro manipulaci. Na kartičce jsou vždy na jedné straně nota v notové osnově a na druhé části pojmenovaná nota. Z druhé strany mají karty čísla. Můžete využít například pokud hrajete s malými dětmi, které ještě nevydrží skládat celou hru nebo je pro ně příliš mnoho karet pro výběr demotivující. Díky číslování z druhé strany si vyberete například jen 10 karet po sobě jdoucích. Součástí je mapa s okresy pro jejich vyhledávání při hře.

Práce s pomůckou:
Kartičky se zamíchají a rozloží tak, aby byla vidět. Dítě vybere jednu kartu a položí ji na stůl. Pak k ní hledá další – příslušnou notu. Hra končí ve chvíli, kdy dítě vytvoří souvislého hada, který se napojí opět na první kartu, což je zároveň kontrolou.

Lze hrát i ve více lidech jen s nižším počtem karet. A cílem nemusí být složení hada, ale prostě jen proces skládání.

Velikost: 9 x 4,5 cm.

Rozvíjené dovednosti:
– orientace v notové osnově

Návod na výrobu:
1. Jednostranný tisk. K tisku 3 x A4.
2. Laminace.
3. Stříhání.

Další produkty od autora ZODPOVĚDNÁ VÝUKA

18461
Český jazyk
1.
Didaktické hry
Postřehová hra s velkými písmeny české abecedy. Popis: 31 kruhových karet vždy s písmeny české abecedy včetně diakritiky
40.00 Kč
19312
Nezařazené k předmětu
2., 3., ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Zábavná hra pro třídu i rodinu. Popis: 36 karet. V horní části čas znázorněný na ručičkových hodinách, v dolní části čas
33.00 Kč
2366
Český jazyk - čtení
1., 2., ZŠ – 1. STUPEŇ
Pracovní listy
Správné řazení slov ve větě a porozumění textu, včetně samostatné kontroly. 2 x 20 rozstříhaných vět o pěti slovech s
25.00 Kč
568
Anglický jazyk
2., 3., 4., ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Postřehová hra s 31 kartami na procvičení tvarů slovesa to be ve všech osobách. Součástí jsou také pravidla na 5 druhů
50.00 Kč
domino - noty domino - noty
Hra na procvičování umístnění not v notové osnově. Popis: Celkem 34 laminovaných kartiček se zaoblenými kraji – vhodnými pro manipulaci. Na kartičce jsou vždy na jedné straně nota v notové osnově a na druhé části pojmenovaná nota. Z druhé strany mají karty čísla. Můžete využít například pokud hrajete s malými dětmi, které ještě nevydrží skládat celou hru nebo je pro ně příliš mnoho karet pro výběr demotivující. Díky číslování z druhé strany si vyberete například jen 10 karet po sobě jdoucích. Součástí je mapa s okresy pro jejich vyhledávání při hře. Práce s pomůckou: Kartičky se zamíchají a rozloží tak, aby byla vidět. Dítě vybere jednu kartu a položí ji na stůl. Pak k ní hledá další – příslušnou notu. Hra končí ve chvíli, kdy dítě vytvoří souvislého hada, který se napojí opět na první kartu, což je zároveň kontrolou. Lze hrát i ve více lidech jen s nižším počtem karet. A cílem nemusí být složení hada, ale prostě jen proces skládání. Velikost: 9 x 4,5 cm. Rozvíjené dovednosti: – orientace v notové osnově Návod na výrobu: 1. Jednostranný tisk. K tisku 3 x A4. 2. Laminace. 3. Stříhání.
UUCZ-19313
Hudební výchova>Didaktické hry>3.>ZŠ – 1. STUPEŇ
33.00