Tajní agenti v HV a hry s pantomimou

Kategorie:
Počet stran:
20
Velikost: 6.17 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
29. 1. 2023
Cena:
30 Kč vč. DPH
Sdílet:

Materiál obsahuje 2 aktivity do hudební výchovy pro žáky 1.stupně ZŠ.

Obě aktivity jsou zaměřeny pantomimicky a snaží se aktivizovat žáky.

 

SOUBOR OBSAHUJE:

- TAJNÍ AGENTI, S KÝM JSEM V TÝMU? 

   (36 karet tedy 9 druhů hudebních nástrojů)

KOHO/CO? Je to hudební nástroj, hudebník, film. postava, zpěvák ... ? 

  ( 20 karet)

- pracovní list - ANTONIO VIVALDI

 

POPIS AKTIVIT:

TAJNÍ AGENTI, S KÝM JSEM V TÝMU?

Rozdáme každému žákovi (agentovi) jednu kartu. Každý hráč se snaží najít svůj tým agentů, kteří mají na kartičkách stejný hudební nástroj. Hráči chodí po třídě a předvádějí svůj hudební nástroj ("hrají" na buben, housle ....), spolužákovi (agentovi), kterého potkají. Agenti (žáci) - NESMÍ MLUVIT, pouze kývat hlavou ANO - mám tuto kartu taky, NE - nemám tuto kartu a mám jiný hudební nástroj. Vítězí skupina, která se nejrychleji najde vytvoří kruh a vítězí.

KOHO/CO HRAJU? Je to hudební nástroj, hudebník, film. postava, zpěvák ... ?

Vybraný žák si vylosuje nebo vybere 1 kartu a stoupne si před třídu, kde se snaží zahrát pantomimou vylosovanou kartu. Ostatní žáci se snaží uhádnout, co se jejich spolužák snaží zahrát. K pantomimě můžete přidat i hudební kulisu. Kdo z žáků uhádne film/prostředí /hudební nástroj ztvárněné vybraným žákem, vystřídá žáka jenž předváděl aktivitu.

Další produkty od autora ZÁBAVNÁ VÝUKA

165867
Matematika
1.
Didaktické hry
Zašifrované příklady jsou určeny pro žáky 1. třídy a slouží k procvičení sčítání a odčítání do 10 pomocí legendy se
30.00 Kč
168892
Matematika
2., 3.
Výzdoba třídy
Materiál slouží jako násobky 2 - 10 na zeď, tabuli nebo nástěnku. Je určen žákům 2. - 3. ročníku ZŠ , motivem je džungle
35.00 Kč
309041
Matematika
1.
Didaktické hry
Materiál slouží k zábavnému procvičení sčítání a odčítání do 20. Soubor obsahuje 4 typy aktivit , které lze použít pro
28.00 Kč
184833
Matematika
MŠ - předškoláci, 1.
Bingo
Materiál je určen žákům 1. tříd ZŠ a slouží k upevnění představ o číslech 1 - 10. Soubor obsahuje 2 verze (příšerky a
25.00 Kč
Tajní agenti v HV a hry s pantomimou Tajní agenti v HV a hry s pantomimou
Materiál obsahuje 2 aktivity do hudební výchovy pro žáky 1.stupně ZŠ. Obě aktivity jsou zaměřeny pantomimicky a snaží se aktivizovat žáky.   SOUBOR OBSAHUJE: - TAJNÍ AGENTI, S KÝM JSEM V TÝMU?     (36 karet tedy 9 druhů hudebních nástrojů) - KOHO/CO? Je to hudební nástroj, hudebník, film. postava, zpěvák ... ?    ( 20 karet) - pracovní list - ANTONIO VIVALDI   POPIS AKTIVIT: TAJNÍ AGENTI, S KÝM JSEM V TÝMU? Rozdáme každému žákovi (agentovi) jednu kartu. Každý hráč se snaží najít svůj tým agentů, kteří mají na kartičkách stejný hudební nástroj. Hráči chodí po třídě a předvádějí svůj hudební nástroj ("hrají" na buben, housle ....), spolužákovi (agentovi), kterého potkají. Agenti (žáci) - NESMÍ MLUVIT, pouze kývat hlavou ANO - mám tuto kartu taky, NE - nemám tuto kartu a mám jiný hudební nástroj. Vítězí skupina, která se nejrychleji najde vytvoří kruh a vítězí. KOHO/CO HRAJU? Je to hudební nástroj, hudebník, film. postava, zpěvák ... ? Vybraný žák si vylosuje nebo vybere 1 kartu a stoupne si před třídu, kde se snaží zahrát pantomimou vylosovanou kartu. Ostatní žáci se snaží uhádnout, co se jejich spolužák snaží zahrát. K pantomimě můžete přidat i hudební kulisu. Kdo z žáků uhádne film/prostředí /hudební nástroj ztvárněné vybraným žákem, vystřídá žáka jenž předváděl aktivitu.
UUCZ-250064
Hudební výchova>Didaktické hry>ZŠ – 1. STUPEŇ
30.00