Hledání na internetu - procvičování do informatiky

Předmět:
Kategorie:
Počet stran:
23
Velikost: 765.66 KB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
7. 7. 2022
Cena:
60 Kč vč. DPH
Sdílet:

Úkoly jsou zadávány tak, aby žáci byli schopni orientovat se ve světě internetu za účelem získání potřebných informací pro fungování v reálném životě. Najdete zde otázky na adresu lékaře, cenu služeb, hledání ve struktuře organizace, orientace ve struktuře webu, hledání spojů a trasy aj. Některá cvičení jsou lehčí, některá těžší (dle ročníku), většina má strukturu tabulky, pár jich je rozepsáno do vět či odstavců.

V tomto materiálu najdete 14 možných úkolů k procvičení vyhledávání na internetu, z toho 8 jich je samostatných 3 jsou ve verzi A a B s podobnými zadáními. Využijete jej průřezově od cca 5. ročníku po 9. ročník

Materiál Vám může sloužit jako cvičení v hodinách, domácí úkol, úkol pro „rychlíky“, test aj. Můžete jej zadávat online i tištěný dle vašich kritérií.

          Každé cvičení je doplněno o řešení, ale vzhledem k povaze úkolů se mohou odpovědi měnit (např. nové ordinační hodiny, změna ministra aj.), proto vám předkládám materiál i ve verzi .docx, abyste si otázky mohly případně upravovat.

81068
Český jazyk - čtení
MŠ, Školní družina, ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Ostatní
Tyto kouzelné pohádky jsou určení všem dětem (ale i dospívajícím a dospělým) k ozvláštnění adventní doby. Pohádky
80.00 Kč
247995
Český jazyk - čtení
SŠ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Přípravy hodiny/lekce
Žáci pracují metodou porovnávání, zjišťují informace o žánru fantasy a sci-fi a vytváří přehledové plakáty. Dále pracují
55.00 Kč
3392
Dějepis
4., 5., 6., 7., 8., 9., ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
Didaktická hra skládající se z herního pole a kvízových kartiček k zábavnému procvičování/vyučování dějepisu. Součástí
95.00 Kč
3571
Český jazyk - gramatika
8., 9., ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
Materiál slouží k rozvoji komplexního myšlení v mluvnici. Žáci si netradičně vybírají z různorodých variant, které jsou
60.00 Kč
Hledání na internetu - procvičování do informatiky Hledání na internetu - procvičování do informatiky
Úkoly jsou zadávány tak, aby žáci byli schopni orientovat se ve světě internetu za účelem získání potřebných informací pro fungování v reálném životě. Najdete zde otázky na adresu lékaře, cenu služeb, hledání ve struktuře organizace, orientace ve struktuře webu, hledání spojů a trasy aj. Některá cvičení jsou lehčí, některá těžší (dle ročníku), většina má strukturu tabulky, pár jich je rozepsáno do vět či odstavců. V tomto materiálu najdete 14 možných úkolů k procvičení vyhledávání na internetu, z toho 8 jich je samostatných 3 jsou ve verzi A a B s podobnými zadáními. Využijete jej průřezově od cca 5. ročníku po 9. ročník Materiál Vám může sloužit jako cvičení v hodinách, domácí úkol, úkol pro „rychlíky“, test aj. Můžete jej zadávat online i tištěný dle vašich kritérií.           Každé cvičení je doplněno o řešení, ale vzhledem k povaze úkolů se mohou odpovědi měnit (např. nové ordinační hodiny, změna ministra aj.), proto vám předkládám materiál i ve verzi .docx, abyste si otázky mohly případně upravovat.
UUCZ-6336
Informatika>Pracovní listy>5.>ZŠ – 2. STUPEŇ
60.00