Klávesové zkratky

Předmět:
Kategorie:
Počet stran:
22
Velikost: 6.49 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
25. 8. 2022
Sdílet:

     Na základní škole učím český jazyk a informatiku již od roku 2010 a každý rok řeším výzdobu tříd. Myslím si, že klávesové zkratky mohou ulehčit a zejména urychlit práci s počítačem. Z tohoto důvodu jsem vytvořila soubor karet, které klávesové zkratky ukazují i názorně a mohou posloužit jako výzdoba do třídy informatiky.

     Soubor obsahuje celkem 24 stran. 22 kartiček ve formátu A4, kde je vždy klávesová zkratka znázorněna na klávesnici. Jedna karta se soupisem zábavných zkratek, jako je například , nebo a poslední kartička slouží jako seznam všech zmíněných.

Další produkty od autora Petra Navrátilová

233150
Český jazyk - gramatika
SŠ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Pracovní listy
Oprav text, tentokrát zaměřeno převážně na interpunkci. Učím český jazyk a informatiku na druhém stupni a neustále kladu
40.00 Kč
157498
Český jazyk
SŠ, ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Postřehovky
Nyní před sebou máte celkem 30 listů obsahující 2 varianty hry (u obou variant jsou obrázky stejné, jen se liší velikost
45.00 Kč
10782
Informatika
SŠ, ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Pracovní listy
Produkt je zaměřen na tvorbu obrázků a na práci s obrázky v MS Word. Úkoly jsou řazeny od těch jednodušších až po ty
39.00 Kč
20627
Český jazyk - čtení
ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Pracovní listy
Soubor obsahuje celkem 5 pracovních listů zaměřených na nejrůznější česká rčení, přísloví a pořekadla. Hned úvodem se
40.00 Kč
Klávesové zkratky Klávesové zkratky
     Na základní škole učím český jazyk a informatiku již od roku 2010 a každý rok řeším výzdobu tříd. Myslím si, že klávesové zkratky mohou ulehčit a zejména urychlit práci s počítačem. Z tohoto důvodu jsem vytvořila soubor karet, které klávesové zkratky ukazují i názorně a mohou posloužit jako výzdoba do třídy informatiky.     Soubor obsahuje celkem 24 stran. 22 kartiček ve formátu A4, kde je vždy klávesová zkratka znázorněna na klávesnici. Jedna karta se soupisem zábavných zkratek, jako je například , nebo a poslední kartička slouží jako seznam všech zmíněných.
UUCZ-9627
Informatika>Výzdoba třídy>ZŠ – 1. STUPEŇ>ZŠ – 2. STUPEŇ
35.00