Klávesové zkratky

Předmět:
Ročník:
Počet stran:
8
Velikost: 3.17 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající Tereza Sýkorová
Nahráno:
Naposledy upraveno:
6. 8. 2024
Sdílet:

Materiál obsahuje 12 demonstračních karet, na kterých jsou zobrazeny základní klávesové zkratky, které by žáci měli umet aktivně využívat při práci s počítačem v rámci hodin nové informatiky. Materiál může sloužit jako výzdoba do třídy, jako demonstrační karty při práci s klávesovými zkratkami. Součást materiálu je i pracovní list, který slouží i jako zpětná vazba pro žáky.

Před použitím materiálu ve výuce je potřeba:

• materiál vytiskněte a vystřihněte

• zalaminujte

• a můžete začít používat se žáky!

Další produkty od autora Tereza Sýkorová

382815
Anglický jazyk
ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Materiál English wheels slouží k procvičení daných témat (animals, body parts, colours, jobs, crazy friends
34.00 Kč
382808
Anglický jazyk
ZŠ – 1. STUPEŇ
Postřehovky
Komunikační karty do hodin anglického jazyka jsou vhodné pro žáky 2. období 1.stupně ZŠ (3.,4.,5.). Prostřednictvím
32.00 Kč
611235
Anglický jazyk
ZŠ – 1. STUPEŇ
Ostatní
Materiál obsahuje 72 karet s obrázky podle svátků, které se slaví v Anglii nebo USA. Karty jsou barevně odlišeny dle
30.00 Kč
611227
Anglický jazyk
ZŠ – 1. STUPEŇ
Výzdoba třídy
Karty je možné využít jako výzdobu třídy na nástěnky nebo na dveře či na tabuli. Jedná se o školní předměty. Plakáty lze
25.00 Kč
Klávesové zkratky Klávesové zkratky
Materiál obsahuje 12 demonstračních karet, na kterých jsou zobrazeny základní klávesové zkratky, které by žáci měli umet aktivně využívat při práci s počítačem v rámci hodin nové informatiky. Materiál může sloužit jako výzdoba do třídy, jako demonstrační karty při práci s klávesovými zkratkami. Součást materiálu je i pracovní list, který slouží i jako zpětná vazba pro žáky.Před použitím materiálu ve výuce je potřeba:• materiál vytiskněte a vystřihněte• zalaminujte• a můžete začít používat se žáky!
UUCZ-611211
Informatika>Přehled učiva>Výzdoba třídy>4.>5.
30.00