SPRÁVA DAT 2 - DOKUMENTY A SOUBORY

Předmět:
Kategorie:
Počet stran:
10
Velikost: 1.35 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
29. 10. 2023
Cena:
59 Kč vč. DPH
Sdílet:

Komplet 5 pracovních zadání (1 list se zadáním a řešením, komprimovaný soubor s potřebnými dávkovými, textovými a obrázkovými soubory) obsahuje především procvičování učiva problematiky ukládání dat v počítači (výstup I-9-4-02 - ukládá a spravuje svá data ve vhodném formátu s ohledem na jejich další zpracování či přenos, učivo - hardware a software: operační systémy – správa souborů, výstup I-9-1-02 - navrhuje a porovnává různé způsoby kódování dat s cílem jejich uložení a přenosu, učivo - data, informace: vyhledávání a ukládání dat obecně a v počítači).

Pracovní listy obsahují vždy snímek stromové struktury po vytvoření a přesunutí souborů do složek a snímek výsledného stavu po vypracování úkolu žáky. Řešení je vždy v podobě snímku vytvořené stromové struktury včetně umístění souboru na příslušném disku a schematický zápis z aplikace Příkazový řádek (příkaz tree /f). 

Další produkty od autora Milan Šatra

289517
Chemie
8., 9.
Pracovní listy
Soubor obsahuje 26 pracovních listů určených k nácviku i prověření znalostí značek chemických prvků. Vyplňují se podle
99.00 Kč
332694
Informatika
4., 5.
Pracovní listy
Sada 2 pracovních listů a zadání testu z oblasti algoritmizace a programování v online blokovém programovacím jazyku
45.00 Kč
279032
Chemie
8., 9.
Pracovní listy
Komplex výukových i procvičovacích materiálů k tématu SOLI začíná názvoslovím těchto sloučenin s pracovními listy s
50.00 Kč
275108
Informatika
8., 9., SŠ
Přípravy hodiny/lekce
Učebnice základů programování, vzniklá v průběhu ověřování možností realizace připravované změny RVP v průběhu školního
90.00 Kč
SPRÁVA DAT 2 - DOKUMENTY A SOUBORY SPRÁVA DAT 2 - DOKUMENTY A SOUBORY
Komplet 5 pracovních zadání (1 list se zadáním a řešením, komprimovaný soubor s potřebnými dávkovými, textovými a obrázkovými soubory) obsahuje především procvičování učiva problematiky ukládání dat v počítači (výstup I-9-4-02 - ukládá a spravuje svá data ve vhodném formátu s ohledem na jejich další zpracování či přenos, učivo - hardware a software: operační systémy – správa souborů, výstup I-9-1-02 - navrhuje a porovnává různé způsoby kódování dat s cílem jejich uložení a přenosu, učivo - data, informace: vyhledávání a ukládání dat obecně a v počítači). Pracovní listy obsahují vždy snímek stromové struktury po vytvoření a přesunutí souborů do složek a snímek výsledného stavu po vypracování úkolu žáky. Řešení je vždy v podobě snímku vytvořené stromové struktury včetně umístění souboru na příslušném disku a schematický zápis z aplikace Příkazový řádek (příkaz tree /f). 
UUCZ-402443
Informatika>Pracovní listy>ZŠ – 2. STUPEŇ
59.00