Hra - Azurka v parku

Počet stran:
8
Velikost: 2.85 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
28. 10. 2022
Cena:
99 Kč vč. DPH
Sdílet:

Hra - Azurka v parku - je inspirována příběhem z knihy: Azurka a největší přání. Není však na knihu přímo vázaná a lze ji použít i bez znalosti tohoto příběhu.

Jedná se o interaktivní vystřihovánku, se kterou si po vystříhání jednotlivých postaviček a přípravy parku, nebo-li herního plánu, mohou děti hrát. Buď pod vedením paní učitelky, kdy mohou společně vymyslet nějaký zajímavý příběh a jeho pravidla, nebo samostatně. Hru lze využít i jako volnočasovou aktivitu třeba ve školní družině, když je špatné počasí a není vhodné jít ven do přírody. S touto hrou rozvíjejí děti jemnou motoriku, představivost, slovní zásobu i sociální dovednosti. Hra se dá využít i jako pomůcka pro zlepšení komunikace s dětmi v psychologických poradnách.

Obsah souboru:

Součástí souboru je dvojjazyčný návod /v českém a italském jazyce/ jeden arch s postavičkami, herní plán parku, mapka s návodem jak vystříhat a postavit některé objekty v parku a vytvořit tím 3D prostředí. Dále obsahuje krabičku k vystřižení a slepení, do které si děti mohou po skončení hry postavičky ukládat.

Další produkty od autora Martina Dvořáková Moriscoová

284652
Přírodověda
MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Omalovánky
Vybarvi si jarní mandalu a nauč se rozpoznat a nakreslit šest jarních kytiček. Cílem tohoto materiálu je vzbudit
35.00 Kč
281171
Přírodověda
MŠ, Školní družina, ZŠ – 1. STUPEŇ
Omalovánky
Tato aktivita rozvíjí jemnou motoriku i fantazii a může sloužit jako velikonoční dekorace. Součástí materiálu je i
25.00 Kč
215490
Anglický jazyk
MŠ, Školní družina, ZŠ – 1. STUPEŇ
Projekty
Veselé Vánoce Kreativní sada pro vytváření vánočních přáníček. Obsahuje ručně malované obrázky, šablony stromečku a
35.00 Kč
209117
Český jazyk
ZŠ – 1. STUPEŇ
Pracovní listy
Pracovní listy k příběhu Azurka a největší přání. Kniha vznikla na podporu rozvoje českého jazyka , zejména pro děti
0.00 Kč
Hra - Azurka v parku Hra - Azurka v parku
Hra - Azurka v parku - je inspirována příběhem z knihy: Azurka a největší přání. Není však na knihu přímo vázaná a lze ji použít i bez znalosti tohoto příběhu. Jedná se o interaktivní vystřihovánku, se kterou si po vystříhání jednotlivých postaviček a přípravy parku, nebo-li herního plánu, mohou děti hrát. Buď pod vedením paní učitelky, kdy mohou společně vymyslet nějaký zajímavý příběh a jeho pravidla, nebo samostatně. Hru lze využít i jako volnočasovou aktivitu třeba ve školní družině, když je špatné počasí a není vhodné jít ven do přírody. S touto hrou rozvíjejí děti jemnou motoriku, představivost, slovní zásobu i sociální dovednosti. Hra se dá využít i jako pomůcka pro zlepšení komunikace s dětmi v psychologických poradnách. Obsah souboru: Součástí souboru je dvojjazyčný návod /v českém a italském jazyce/ jeden arch s postavičkami, herní plán parku, mapka s návodem jak vystříhat a postavit některé objekty v parku a vytvořit tím 3D prostředí. Dále obsahuje krabičku k vystřižení a slepení, do které si děti mohou po skončení hry postavičky ukládat.
UUCZ-204071
Logopedie>Strukturované učení>Nezařazené k předmětu>Celoroční tematická hra>Venkovní stezky, aktivity>Ostatní>Školní družina>MŠ - předškoláci>ZŠ – 1. STUPEŇ>Speciální pedagogika>Emoce>Prázdniny>Sebehodnocení
99.00