Logomalovánky - hlásky L,R,Ř

Předmět:
Kategorie:
Počet stran:
6
Velikost: 1.1 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
3. 11. 2022
Cena:
25 Kč vč. DPH
Sdílet:

Cílem materiálu je procvičit si sluchové vnímání a správnou výslovnost hlásek L R Ř a rozvoj slovní zásoby formou omalovánek.

Pro každou hlásku najdete jednu omalovánku, ve které děti popisují dané obrázky. Vedle omalovánky najdete nabídku slov s danou hláskou, které děti opakují (ideálně 3x za sebou, proto jsou k dispozici tři puntíky pro vybarvení, nebo možno 3x tlesknout. V první třídě využíváme i puntíky na počet slabik ve slově. Součástí omalovánky je hodnocení či sebehodnocení na sluchové vnímání hlásky a její výslovnost. Ke každému okrsku hlásek najdete hravé básničky, nabídku slovních spojení či věty. Šikovní čtenáři mohou věty sami číst, písmenka vyhledávat atd.

Možné využívat pro individuální logopedickou intervenci či ve skupinách. Nejvíce používáme při domácím trénování výslovnosti nebo v první třídě při skupinové logopedii. Při jakékoliv logopedické intervenci doporučuji vždy konzultovat s klinickým logopedem!

Další produkty od autora Lucie Holbíková

221952
Český jazyk
1., Speciální pedagogika
Domino
Cílem materiálu je procvičit si čtení slabik a jejich sluchovou analýzu. Jedná se o první slabiky ze slabikáře (MLSPTJ +
40.00 Kč
105932
Český jazyk
3., 4., ZŠ – 1. STUPEŇ
Skládačky
Cílem materiálu je procvičit si PRAVOPIS A VYJMENOVANÁ SLOVA PO S formou činnostního učení. Materiál vytiskněte a
33.00 Kč
121728
Český jazyk - čtení
3., 4., ZŠ – 1. STUPEŇ
Ostatní
Zábavné procvičování a odůvodňování pravopisu vyjmenovaných slov po S. Cílem materiálu je procvičit si PRAVOPIS PO
45.00 Kč
98903
Český jazyk
3., 4.
Skládačky
Cílem materiálu je procvičit si PRAVOPIS A VYJMENOVANÁ SLOVA PO B formou činnostního učení. Materiál vytiskněte a
33.00 Kč
Logomalovánky - hlásky L,R,Ř Logomalovánky - hlásky L,R,Ř
Cílem materiálu je procvičit si sluchové vnímání a správnou výslovnost hlásek L R Ř a rozvoj slovní zásoby formou omalovánek. Pro každou hlásku najdete jednu omalovánku, ve které děti popisují dané obrázky. Vedle omalovánky najdete nabídku slov s danou hláskou, které děti opakují (ideálně 3x za sebou, proto jsou k dispozici tři puntíky pro vybarvení, nebo možno 3x tlesknout. V první třídě využíváme i puntíky na počet slabik ve slově. Součástí omalovánky je hodnocení či sebehodnocení na sluchové vnímání hlásky a její výslovnost. Ke každému okrsku hlásek najdete hravé básničky, nabídku slovních spojení či věty. Šikovní čtenáři mohou věty sami číst, písmenka vyhledávat atd. Možné využívat pro individuální logopedickou intervenci či ve skupinách. Nejvíce používáme při domácím trénování výslovnosti nebo v první třídě při skupinové logopedii. Při jakékoliv logopedické intervenci doporučuji vždy konzultovat s klinickým logopedem!
UUCZ-207506
Logopedie>Pracovní listy>MŠ - předškoláci>1.>Speciální pedagogika
25.00