Logomalovánky - hlásky L,R,Ř

Předmět:
Kategorie:
Počet stran:
6
Velikost: 1.1 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající Lučitelka
Nahráno:
Naposledy upraveno:
3. 11. 2022
Sdílet:

Cílem materiálu je procvičit si sluchové vnímání a správnou výslovnost hlásek L R Ř a rozvoj slovní zásoby formou omalovánek.

Pro každou hlásku najdete jednu omalovánku, ve které děti popisují dané obrázky. Vedle omalovánky najdete nabídku slov s danou hláskou, které děti opakují (ideálně 3x za sebou, proto jsou k dispozici tři puntíky pro vybarvení, nebo možno 3x tlesknout. V první třídě využíváme i puntíky na počet slabik ve slově. Součástí omalovánky je hodnocení či sebehodnocení na sluchové vnímání hlásky a její výslovnost. Ke každému okrsku hlásek najdete hravé básničky, nabídku slovních spojení či věty. Šikovní čtenáři mohou věty sami číst, písmenka vyhledávat atd.

Možné využívat pro individuální logopedickou intervenci či ve skupinách. Nejvíce používáme při domácím trénování výslovnosti nebo v první třídě při skupinové logopedii. Při jakékoliv logopedické intervenci doporučuji vždy konzultovat s klinickým logopedem!

Další produkty od autora Lučitelka

226952
Český jazyk
2., 3., ZŠ – 1. STUPEŇ
Skládačky
Materiál zábavnou formou procvičuje řazení dle abecedy a rovněž přepis velkých písmen. Cílem materiálu je doplnit
33.00 Kč
1053312
Český jazyk - čtení
1., Speciální pedagogika
Lapbook
Cílem materiálu je zopakovat si učivo a vytvořit si mini knížku na téma Vánoce, která je přizpůsobená dětem v 1. třídě
45.00 Kč
816928
Český jazyk
3., 4., ZŠ – 1. STUPEŇ
Pracovní listy
Cílem materiálu je procvičit si odůvodňování pravopis po vyjmenovaných slovech (mix) s jarní tematikou. Žáci mají za
39.00 Kč
1049046
Matematika
4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Pracovní listy
Cílem výukového materiálu je procvičit si sčítání a odčítání do 7. Aktivovat žáky k přemýšlení a rozpohybovat je
39.00 Kč
Logomalovánky - hlásky L,R,Ř Logomalovánky - hlásky L,R,Ř
Cílem materiálu je procvičit si sluchové vnímání a správnou výslovnost hlásek L R Ř a rozvoj slovní zásoby formou omalovánek. Pro každou hlásku najdete jednu omalovánku, ve které děti popisují dané obrázky. Vedle omalovánky najdete nabídku slov s danou hláskou, které děti opakují (ideálně 3x za sebou, proto jsou k dispozici tři puntíky pro vybarvení, nebo možno 3x tlesknout. V první třídě využíváme i puntíky na počet slabik ve slově. Součástí omalovánky je hodnocení či sebehodnocení na sluchové vnímání hlásky a její výslovnost. Ke každému okrsku hlásek najdete hravé básničky, nabídku slovních spojení či věty. Šikovní čtenáři mohou věty sami číst, písmenka vyhledávat atd. Možné využívat pro individuální logopedickou intervenci či ve skupinách. Nejvíce používáme při domácím trénování výslovnosti nebo v první třídě při skupinové logopedii. Při jakékoliv logopedické intervenci doporučuji vždy konzultovat s klinickým logopedem!
UUCZ-207506
Logopedie>Pracovní listy>MŠ - předškoláci>1.>Speciální pedagogika
25.00