Logomalovánky - hlásky CSZ

Předmět:
Kategorie:
Počet stran:
6
Velikost: 806.69 KB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
3. 11. 2022
Cena:
25 Kč vč. DPH
Sdílet:

Cílem materiálu je procvičit si sluchové vnímání a správnou výslovnost hlásek C S Z a rozvoj slovní zásoby formou omalovánek.

Pro každou hlásku najdete jednu omalovánku, ve které děti popisují dané obrázky. Vedle omalovánky najdete nabídku slov s danou hláskou, které děti opakují (ideálně 3x za sebou, proto jsou k dispozici tři puntíky pro vybarvení, nebo možno 3x tlesknout. V první třídě využíváme i puntíky na počet slabik ve slově.

Součástí omalovánky je hodnocení či sebehodnocení na sluchové vnímání hlásky a její výslovnost. Ke každému okrsku hlásek najdete hravé básničky, nabídku slovních spojení či věty. Šikovní čtenáři mohou věty sami číst, písmenka vyhledávat atd.

Možné využívat pro individuální logopedickou intervenci či ve skupinách. Nejvíce používáme při domácím trénování výslovnosti nebo v první třídě při skupinové logopedii. Při jakékoliv logopedické intervenci doporučuji vždy konzultovat s klinickým logopedem!

Další produkty od autora Lucie Holbíková

269961
Český jazyk
1., Speciální pedagogika
Skládačky
Cílem materiálu je procvičit si první čtení a skládání vět. Žák čte slova, skládá mrkev (věty), které poté opisuje do
39.00 Kč
211404
Matematika
1., Speciální pedagogika
Skládačky
Cílem materiálu je procvičit si SČÍTÁNÍ A ODČÍTÁNÍ DO 10 S POMOCÍ OBRÁZKOVÉHO ZNÁZORNĚNÍ. Materiál procvičuje aritmetiku
39.00 Kč
83096
Český jazyk
1., 2., ZŠ – 1. STUPEŇ
Pracovní listy
Cílem materiálu je procvičit s praktické čtení s porozuměním a práci s informacemi. Psáno psacím písmem. Vytvořené
33.00 Kč
124305
Český jazyk
3., 4., ZŠ – 1. STUPEŇ
Ostatní
Materiál obsahuje 45 ks kartiček. Žáci určují mluvnické kategorie - osoba, číslo a čas. Na jednom listu A4 materiál
39.00 Kč
Logomalovánky - hlásky CSZ Logomalovánky - hlásky CSZ
Cílem materiálu je procvičit si sluchové vnímání a správnou výslovnost hlásek C S Z a rozvoj slovní zásoby formou omalovánek. Pro každou hlásku najdete jednu omalovánku, ve které děti popisují dané obrázky. Vedle omalovánky najdete nabídku slov s danou hláskou, které děti opakují (ideálně 3x za sebou, proto jsou k dispozici tři puntíky pro vybarvení, nebo možno 3x tlesknout. V první třídě využíváme i puntíky na počet slabik ve slově. Součástí omalovánky je hodnocení či sebehodnocení na sluchové vnímání hlásky a její výslovnost. Ke každému okrsku hlásek najdete hravé básničky, nabídku slovních spojení či věty. Šikovní čtenáři mohou věty sami číst, písmenka vyhledávat atd. Možné využívat pro individuální logopedickou intervenci či ve skupinách. Nejvíce používáme při domácím trénování výslovnosti nebo v první třídě při skupinové logopedii. Při jakékoliv logopedické intervenci doporučuji vždy konzultovat s klinickým logopedem!
UUCZ-207507
Logopedie>Pracovní listy>MŠ - předškoláci>1.>Speciální pedagogika
25.00