Logomalovánky - hlásky ČŠŽ

Předmět:
Kategorie:
Počet stran:
6
Velikost: 888.07 KB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
3. 11. 2022
Cena:
25 Kč vč. DPH
Sdílet:

Cílem materiálu je procvičit si sluchové vnímání a správnou výslovnost hlásek Č Š Ž a rozvoj slovní zásoby formou omalovánek.

Pro každou hlásku najdete jednu omalovánku, ve které děti popisují dané obrázky. Vedle omalovánky najdete nabídku slov s danou hláskou, které děti opakují (ideálně 3x za sebou, proto jsou k dispozici tři puntíky pro vybarvení, nebo možno 3x tlesknout. V první třídě využíváme i puntíky na počet slabik ve slově.

Součástí omalovánky je hodnocení či sebehodnocení na sluchové vnímání hlásky a její výslovnost. Ke každému okrsku hlásek najdete hravé básničky, nabídku slovních spojení či věty. Šikovní čtenáři mohou věty sami číst, písmenka vyhledávat atd.

Možné využívat pro individuální logopedickou intervenci či ve skupinách. Nejvíce používáme při domácím trénování výslovnosti nebo v první třídě při skupinové logopedii. Při jakékoliv logopedické intervenci doporučuji vždy konzultovat s klinickým logopedem!

Další produkty od autora Lucie Holbíková

386230
Matematika
2., 3.
Didaktické hry
Cílem materiálu je procvičit si matematické dovednosti – sčítání a odčítání do 20 s přechodem přes 10. Materiál obsahuje
39.00 Kč
136522
Český jazyk
1., 2.
Skládačky
Skupinová práce na čtení s porozuměním. Materiál obsahuje 7 archů A4. Každý arch je určen pro jednu skupinu, popřípadě
33.00 Kč
265730
Český jazyk
1., 2., Speciální pedagogika
Skládačky
Cílem materiálu je procvičit si ČTENÍ S POROZUMĚNÍM. Žák čte slova a dle porozumění vybírá správný košíček, kam vajíčko
39.00 Kč
273745
Matematika
1., Speciální pedagogika
Didaktické hry
Cílem materiálu je procvičit si SČÍTÁNÍ A ODČÍTÁNÍ ve druhé desítce d o 20, bez přechodu desítky. Žák si vybere vajíčko
0.00 Kč
Logomalovánky - hlásky ČŠŽ Logomalovánky - hlásky ČŠŽ
Cílem materiálu je procvičit si sluchové vnímání a správnou výslovnost hlásek Č Š Ž a rozvoj slovní zásoby formou omalovánek. Pro každou hlásku najdete jednu omalovánku, ve které děti popisují dané obrázky. Vedle omalovánky najdete nabídku slov s danou hláskou, které děti opakují (ideálně 3x za sebou, proto jsou k dispozici tři puntíky pro vybarvení, nebo možno 3x tlesknout. V první třídě využíváme i puntíky na počet slabik ve slově. Součástí omalovánky je hodnocení či sebehodnocení na sluchové vnímání hlásky a její výslovnost. Ke každému okrsku hlásek najdete hravé básničky, nabídku slovních spojení či věty. Šikovní čtenáři mohou věty sami číst, písmenka vyhledávat atd. Možné využívat pro individuální logopedickou intervenci či ve skupinách. Nejvíce používáme při domácím trénování výslovnosti nebo v první třídě při skupinové logopedii. Při jakékoliv logopedické intervenci doporučuji vždy konzultovat s klinickým logopedem!
UUCZ-207508
Logopedie>Pracovní listy>MŠ - předškoláci>1.>Speciální pedagogika
25.00