Vánoční cesta za ztracenou hvězdou - vánoční zážitkový příběh s aktivitami

Kategorie:
Téma:
Počet stran:
51
Velikost: 16.36 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
18. 11. 2022
Cena:
99 Kč vč. DPH
Sdílet:
Hvězda na stromečku nebyla! Dívali se kolem, jestli nespadla, hledali po celé místnosti, ale nikde ji nenašli. Štěpánek si na zemi vedle vánočního stromečku všiml drobečků z maminčiných vanilkových rohlíčků a malých otisků botiček.
„Štěpánku, co to je? Kdo to tady nechal, a proč ty botičky jsou tak strašně malinké?“ ptala se Andělka.
„To by mě také zajímalo, Andělko“, odpověděl Štěpán.

 

Chcete se dozvědět, kdo si půjčil vánoční hvězdu Andělky, Štěpánka, a kam až je zavedou otisky malých botiček?

Samotný příběh v sobě ukrývá jedno velké poselství .... Jste zvědaví, jaké? Tak právě pro Vás a Vaše děti je tento milý vánoční příběh s aktivitami.

 

Společně budeme:

  •  tvořit sněhové obrázky, rozsvěcovat hvězdy na nebi, tvořit rytmus za pomocí obrázků, hledat obrázky k vánočním zvykům a tradicím - povídat si o nich, doplňovat obrázky ke koledám, skládat rozbité ozdoby, rozveselovat "smutný vánoční stromeček", přát si přání pro někoho blízkého aj. - čeká nás dohromady 10 interaktivních úkolů

 

  • soubor obsahuje: autorskou zážitkovou pohádku, vlastní autorské kresby hlavních postav ,omalovánky hlavních postav, manuál ke hře, hlavní postavičky k vystřihnutí, "strážci lesa s aktivitami", plánky s hvězdami, neviditelné dveře, jednotlivé aktivity, vánoční zvyky a tradice, "co podniknout v adventním čase".
  • Vánoční cesta za ztracenou hvězdou je hra s přesahem - kromě hravého procvičování logopedické prevence jsou aktivitky spojené s "vánočním obdobím" - budeme si povídat o zvycích a tradicích, "mít nezištné přání pro někoho blízkého", a samotný příběh v sobě ukrývá jedno velké poselství (zjistíte které?)
  • součástí hry je kromě jiného 10 interaktivních aktivit a BONUS - Tipy na vánoční aktivity s dětmi
  • hru lze také využít do adventního kalendáře
  • vánoční příběh s aktivitami je vhodná pro děti 3-7 let.

Další produkty od autora Markéta Krausová

235058
Logopedie
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1.
Ostatní
Medvědi se na zimu ukládají k zimnímu spánku, jenže je teprve leden a medvídek Brumla je vzhůru! Jak je to jen možné
99.00 Kč
333328
Nezařazené k předmětu
Batole (1 - 3 roky), MŠ, MŠ - předškoláci, Speciální pedagogika
Didaktické hry
Pojďme si s dětmi povídat a zahrát si hry :). Pdf obsahuje: 29 situačních obrázků s popiskem (vždy 4 karty na A4), 29
59.00 Kč
200724
Logopedie
MŠ, MŠ - předškoláci
Ostatní
Jak beruška Janinka a brouček Jeník hledali vílu Uspávanku - pohádka s pohybem - jazyková rozcvička + hra Brouček s
65.00 Kč
288994
Logopedie
MŠ, MŠ - předškoláci, Speciální pedagogika
Ostatní
Čarodějnice Bludinka dovršila věku, kdy se konečně může zúčastnit Filipojakubské noci, kde se potkávají všechny
70.00 Kč
Vánoční cesta za ztracenou hvězdou - vánoční zážitkový příběh s aktivitami Vánoční cesta za ztracenou hvězdou - vánoční zážitkový příběh s aktivitami
Hvězda na stromečku nebyla! Dívali se kolem, jestli nespadla, hledali po celé místnosti, ale nikde ji nenašli. Štěpánek si na zemi vedle vánočního stromečku všiml drobečků z maminčiných vanilkových rohlíčků a malých otisků botiček. „Štěpánku, co to je? Kdo to tady nechal, a proč ty botičky jsou tak strašně malinké?“ ptala se Andělka. „To by mě také zajímalo, Andělko“, odpověděl Štěpán.   Chcete se dozvědět, kdo si půjčil vánoční hvězdu Andělky, Štěpánka, a kam až je zavedou otisky malých botiček? Samotný příběh v sobě ukrývá jedno velké poselství .... Jste zvědaví, jaké? Tak právě pro Vás a Vaše děti je tento milý vánoční příběh s aktivitami.   Společně budeme:  tvořit sněhové obrázky, rozsvěcovat hvězdy na nebi, tvořit rytmus za pomocí obrázků, hledat obrázky k vánočním zvykům a tradicím - povídat si o nich, doplňovat obrázky ke koledám, skládat rozbité ozdoby, rozveselovat "smutný vánoční stromeček", přát si přání pro někoho blízkého aj. - čeká nás dohromady 10 interaktivních úkolů   soubor obsahuje: autorskou zážitkovou pohádku, vlastní autorské kresby hlavních postav ,omalovánky hlavních postav, manuál ke hře, hlavní postavičky k vystřihnutí, "strážci lesa s aktivitami", plánky s hvězdami, neviditelné dveře, jednotlivé aktivity, vánoční zvyky a tradice, "co podniknout v adventním čase". Vánoční cesta za ztracenou hvězdou je hra s přesahem - kromě hravého procvičování logopedické prevence jsou aktivitky spojené s "vánočním obdobím" - budeme si povídat o zvycích a tradicích, "mít nezištné přání pro někoho blízkého", a samotný příběh v sobě ukrývá jedno velké poselství (zjistíte které?) součástí hry je kromě jiného 10 interaktivních aktivit a BONUS - Tipy na vánoční aktivity s dětmi hru lze také využít do adventního kalendáře vánoční příběh s aktivitami je vhodná pro děti 3-7 let.
UUCZ-213001
Logopedie>Nezařazené k předmětu>Ostatní>MŠ>MŠ - předškoláci>1.>Zima>Vánoce
99.00