Vánoční příběh s hrami - Pojďme vrátit dárky pod stromeček + karty "Naše malé radosti" (varianta pro děti a pro dospělé)

Kategorie:
Počet stran:
23
Velikost: 18.76 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
5. 12. 2022
Cena:
65 Kč vč. DPH
Sdílet:

Vánoční příběh s hrami - Pojďme vrátit dárky pod stromeček + kartičky "Naše malé radosti" ( 1 varianta pro děti a 1 varianta pro dospělé)

 

V městečku Dobrotíkově zmizely vánoční dárky.... Zůstaly jen stopy.... Podaří se Adélce a Tomáškovi všechny najít a vrátit je pod stromeček než k němu dorazí děti, pro které jsou dárky určené?

 

Naším úkolem je najít všechny dárečky a vrátit je zpátky pod stromeček. Čekají nás prosvěcovací dárky, tipy na varianty her, přiřazování dárků k jejich obsahu a k prosvěcovacím dárečkům, vytváření vlastních dárečků, ale i nástraha v podobě tmavých stop....

 

Vánoční příběh s hrami obsahuje:

  • vánoční příběh
  • 3 varianty herních obrázkových plánků
  • 20x prosvěcovacích dárků, 20x barevných dárků,, vánoční strom
  • 3 varianty her,  velká pohybová hra , 2 tipy na další hry
  • kartičky NAŠE MALÉ RADOSTI - 10x karet pro děti, 10x karet pro dospělé - udělejme si radost :)

Hra je vhodná pro děti 3-7 let.

Pro děti do MŠ v rámci logoprevence - lze si zahrát i při odpoledních činnostech jako zpestření, ale i pro maminky s dětmi do domácího prostředí pro zkrácení dlouhé chvíle při čekání na Ježíška.

Další produkty od autora Markéta Krausová

417431
Logopedie
Batole (1 - 3 roky), MŠ, MŠ - předškoláci, Speciální pedagogika
Ostatní
Mikulášské aktivity Soubor obsahuje: Legendu o Mikulášovi s hrou a skládačkou, autorské kresby, dopis od Mikuláše, čerta
80.00 Kč
200724
Logopedie
MŠ, MŠ - předškoláci
Ostatní
Jak beruška Janinka a brouček Jeník hledali vílu Uspávanku - pohádka s pohybem - jazyková rozcvička + hra Brouček s
65.00 Kč
192739
Logopedie
MŠ, MŠ - předškoláci, 1., Speciální pedagogika
Ostatní
Ťulík, Belík, Zlounek.... To jsou jména duchů, kteří již celá staletí sídlí na nedalekém hradu, kde bydlí děti. Čekají
60.00 Kč
313400
Logopedie
MŠ, MŠ - předškoláci, 1., Speciální pedagogika
Didaktické hry
Zvířata ze Zoo - demonstrační obrázky a hry Pdf obsahuje: 20 reálných demonstračních obrázků zvířat (vždy 4 obrázky na
55.00 Kč
Vánoční příběh s hrami - Pojďme vrátit dárky pod stromeček + karty "Naše malé radosti" (varianta pro děti a pro dospělé) Vánoční příběh s hrami - Pojďme vrátit dárky pod stromeček + karty "Naše malé radosti" (varianta pro děti a pro dospělé)
Vánoční příběh s hrami - Pojďme vrátit dárky pod stromeček + kartičky "Naše malé radosti" ( 1 varianta pro děti a 1 varianta pro dospělé)   V městečku Dobrotíkově zmizely vánoční dárky.... Zůstaly jen stopy.... Podaří se Adélce a Tomáškovi všechny najít a vrátit je pod stromeček než k němu dorazí děti, pro které jsou dárky určené?   Naším úkolem je najít všechny dárečky a vrátit je zpátky pod stromeček. Čekají nás prosvěcovací dárky, tipy na varianty her, přiřazování dárků k jejich obsahu a k prosvěcovacím dárečkům, vytváření vlastních dárečků, ale i nástraha v podobě tmavých stop....   Vánoční příběh s hrami obsahuje: vánoční příběh 3 varianty herních obrázkových plánků 20x prosvěcovacích dárků, 20x barevných dárků,, vánoční strom 3 varianty her,  velká pohybová hra , 2 tipy na další hry kartičky NAŠE MALÉ RADOSTI - 10x karet pro děti, 10x karet pro dospělé - udělejme si radost :) Hra je vhodná pro děti 3-7 let. Pro děti do MŠ v rámci logoprevence - lze si zahrát i při odpoledních činnostech jako zpestření, ale i pro maminky s dětmi do domácího prostředí pro zkrácení dlouhé chvíle při čekání na Ježíška.
UUCZ-224760
Logopedie>Nezařazené k předmětu>Ostatní>MŠ>MŠ - předškoláci>1.>Zima>Pohádky>Vánoce
65.00