Chceš být jedničkářem? Rovnice

Předmět:
Ročník:
4., 5., 6.
Kategorie:
Počet stran:
14
Velikost: 3.61 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
12. 3. 2022
Cena:
35 Kč vč. DPH
Sdílet:

Už žádná neznámá a pro žáky těžko pochopitelné písmeno x! V PowerPoint hře založené na motivech televizní show Chceš být milionářem? se žáci za pomoci žiraf či slunečníků a především hravou formou seznámí s problematikou řešení rovnic.

Soutěžit může jednotlivec nebo třída, přičemž úkolem soutěžícího je postupně zodpovědět všech 10 otázek, čímž si soutěžící (žák nebo celá třída) vyslouží jedničku. Nová otázka se zobrazí až ve chvíli, kdy žák odpoví na předcházející otázku. Pokud žák neodpoví či odpoví chybně, hra končí. Obdobně jako v televizní show i v mé hře mohou soutěžící na cestě za jedničkou využít tří nápověd (50:50, nápověda spolužáka, hlasování třídy). Hra obsahuje celou řadu animací, které žáky osloví a upoutají jejich pozornost.

Hru lze využít na hodinách matematiky.

Pokud se vám materiál bude líbit, podívejte se i na mé další PowerPoint hry.

Další produkty od autora Hrajeme si v PowerPointu

225243
Biologie
7., 8.
Didaktické hry
V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní hry RISKUJ! si žáci procvičí učivo týkající se obojživelníků
35.00 Kč
44597
Biologie
5., 6.
Didaktické hry
V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní hry RISKUJ! si žáci rozšíří své vědomosti z přírodovědné oblasti
35.00 Kč
42056
Biologie
7., 8.
Didaktické hry
V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní hry Co na to Češi si žáci procvičí své znalosti týkající se květu
30.00 Kč
44615
Biologie
8., 9., SŠ
Didaktické hry
V PowerPoint hře založené na motivy známé televizní soutěže AZ KVÍZ si žáci rozšíří své vědomosti z přírodovědné oblasti
30.00 Kč
Chceš být jedničkářem? Rovnice Chceš být jedničkářem? Rovnice
Už žádná neznámá a pro žáky těžko pochopitelné písmeno x! V PowerPoint hře založené na motivech televizní show Chceš být milionářem? se žáci za pomoci žiraf či slunečníků a především hravou formou seznámí s problematikou řešení rovnic. Soutěžit může jednotlivec nebo třída, přičemž úkolem soutěžícího je postupně zodpovědět všech 10 otázek, čímž si soutěžící (žák nebo celá třída) vyslouží jedničku. Nová otázka se zobrazí až ve chvíli, kdy žák odpoví na předcházející otázku. Pokud žák neodpoví či odpoví chybně, hra končí. Obdobně jako v televizní show i v mé hře mohou soutěžící na cestě za jedničkou využít tří nápověd (50:50, nápověda spolužáka, hlasování třídy). Hra obsahuje celou řadu animací, které žáky osloví a upoutají jejich pozornost. Hru lze využít na hodinách matematiky. Pokud se vám materiál bude líbit, podívejte se i na mé další PowerPoint hry.
UUCZ-65533
Matematika>Didaktické hry>4.>5.>6.
35.00