Hadíci - násobení,dělení

Předmět:
Kategorie:
Počet stran:
4
Velikost: 1.32 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
16. 11. 2022
Cena:
40 Kč vč. DPH
Sdílet:

Zábavnou formou procvičujeme násobilku. Didaktická hra hadíci - 3 hrací plány (3 A4 strany) - jeden herní plán násobení, jeden herní plán dělení, jeden herní plán kombinace násobení+dělení. Doporučuji zalaminovat.

Pravidla: žáci jsou rozděleni do skupin, každý hráč má svého panáčka + kostku. Žák, který začíná hodí kostkou a posune se na políčko, vypočítá příklad. Pokud vypočítá správně, může na daném políčku zůstat. Pokud vypočítá nesprávně, vrátí se na poslední políčko, kde stál před házením kostkou. Pokračuje další žák v pořadí, takto se stále střídají. Vyhraje ten, kdo se první dostane do cíle.

POZOR: ve hře jsou žebříky a hadíky - žebřík znamená, že žák po něm vyleze na hor a tak se přiblíží k cíli. Stoupne-li na políčko, kde je hlava hadíku, musí se svést hadíkem dolů na políčko, kde končí hadíků ocásek a vzdálí se od cíle.

Poznámka: Žák hodí kostkou a dostane se na políčko, kde je žebřík. Nemusí počítat příklad, protože žebříkem vyleze na vyšší políčko, nechází však opět kostkou. Bude pokračovat až když bude opět na tahu. Totéž platí, stoupí-li na červené políčko - hlavu hadíku, ale hadíkem se sveze na nižší políčko dolů.

Další produkty od autora Soňa Jaššová

192124
Matematika
2., ZŠ – 1. STUPEŇ
Domino
Domino- sčítání a odčítání do 20 s přechodem přes 10 Domino sčítání a odčítání do 20 s přechodem přes základ 10 je
40.00 Kč
196068
Prvouka
MŠ, 1., ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Smysly člověka PUZZLE - 1.ročník Didaktická hra Puzzle je vhodná k opakování Lidské telo - Smysly člověka. Puzzle
40.00 Kč
190115
Matematika
2., 3., ZŠ – 1. STUPEŇ
Já mám, kdo má
Sčítání a odčítání do 20 s přechodem přes 10 - Já mám, kdo má Didaktická aktivita je zaměřena na opakování sčítání a
40.00 Kč
187850
Matematika
MŠ - předškoláci, 1., ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Didaktická hra Hadíky - Výborná aktivita do dvojic/skupin k upevnění a opakování učiva. Ke hře je nutná kostka + panáčci
40.00 Kč
Hadíci - násobení,dělení  Hadíci - násobení,dělení
Zábavnou formou procvičujeme násobilku. Didaktická hra hadíci - 3 hrací plány (3 A4 strany) - jeden herní plán násobení, jeden herní plán dělení, jeden herní plán kombinace násobení+dělení. Doporučuji zalaminovat. Pravidla: žáci jsou rozděleni do skupin, každý hráč má svého panáčka + kostku. Žák, který začíná hodí kostkou a posune se na políčko, vypočítá příklad. Pokud vypočítá správně, může na daném políčku zůstat. Pokud vypočítá nesprávně, vrátí se na poslední políčko, kde stál před házením kostkou. Pokračuje další žák v pořadí, takto se stále střídají. Vyhraje ten, kdo se první dostane do cíle. POZOR: ve hře jsou žebříky a hadíky - žebřík znamená, že žák po něm vyleze na hor a tak se přiblíží k cíli. Stoupne-li na políčko, kde je hlava hadíku, musí se svést hadíkem dolů na políčko, kde končí hadíků ocásek a vzdálí se od cíle. Poznámka: Žák hodí kostkou a dostane se na políčko, kde je žebřík. Nemusí počítat příklad, protože žebříkem vyleze na vyšší políčko, nechází však opět kostkou. Bude pokračovat až když bude opět na tahu. Totéž platí, stoupí-li na červené políčko - hlavu hadíku, ale hadíkem se sveze na nižší políčko dolů.
UUCZ-215850
Matematika>Didaktické hry>3.>4.>ZŠ – 1. STUPEŇ
40.00