Násobení a dělení - ČTVERCE

Předmět:
Ročník:
2., 3., 4., 5.
Počet stran:
6
Velikost: 2.2 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
10. 10. 2023
Cena:
28 Kč vč. DPH
Sdílet:

Tento materiál slouží jako opakování a procvičování násobení a dělení (malá násobilka).

Materiál obsahuje 2 velké čtverce po 16 menších čtvercích. Jeden pro násobení a druhý pro dělení. Po vytisknutí doporučuji materiál zalaminovat, aby bylo možné ho opakovaně používat, následně je potřeba ho rozstříhat.

Žáci mohou pracovat samostatně nebo ve dvojicích. Dostanou vždy všech 16 čtverečků. Řeší matematické úkoly na čtverečcích a postupně přidávají další a další čtverečky, které navazují na sebe na základě vypočítaných příkladů. Pokud vše správně vyřeší, znovu vytvoří tvar velkého původního čtverce.

Materiál je zvláště vhodný pro rychlé studenty na konci hodiny, kteří již dokončili všechny přidělené úkoly. Lze ho také použít jako aktivitu na začátku hodiny pro opakování učiva nebo jako zahřívací aktivitu pro nastartování přemýšlení.

Materiál je k dispozici barevný (pro snazší pochopení) i černobílý.

Materiál je opatřen v každém rohu obrázkem, venkovní strany zůstávají bez příkladu, u barevné verze na sebe barvy logicky navazují. Je to snadnější jak pro žáky, tak pro rychlou kontrolu učitelem. Černobílá verze je pro žáky náročnější, není zde žádná vizuální nápověda.

Další produkty od autora Monika Vojtová

427689
Anglický jazyk
7., 8., 9.
Didaktické hry
Tento materiál slouží jako zábavné procvičování předpřítomného času formou pohybové hry s luštěním šifry v jejím průběhu
32.00 Kč
388560
Anglický jazyk
4., 5., 6., 7.
Didaktické hry
Materiál slouží k zábavnému procvičování Přítomného času prostého (Present simple) formou hry TRIMINA. TRIMINA jsou sady
28.00 Kč
390510
Matematika
2., 3., 4., 5.
Didaktické hry
Materiál slouží jako zábavné procvičování násobení a dělení formou skupinové hry. Jedná se o hrací desku s více jak 80
32.00 Kč
390109
Matematika - geometrie
4., 5., 6.
Didaktické hry
Tento materiál slouží jako opakování a procvičování PŘEVODU JEDNOTEK délky a hmotnosti . Materiál obsahuje 2 velké
28.00 Kč
Násobení a dělení - ČTVERCE Násobení a dělení - ČTVERCE
Tento materiál slouží jako opakování a procvičování násobení a dělení (malá násobilka). Materiál obsahuje 2 velké čtverce po 16 menších čtvercích. Jeden pro násobení a druhý pro dělení. Po vytisknutí doporučuji materiál zalaminovat, aby bylo možné ho opakovaně používat, následně je potřeba ho rozstříhat. Žáci mohou pracovat samostatně nebo ve dvojicích. Dostanou vždy všech 16 čtverečků. Řeší matematické úkoly na čtverečcích a postupně přidávají další a další čtverečky, které navazují na sebe na základě vypočítaných příkladů. Pokud vše správně vyřeší, znovu vytvoří tvar velkého původního čtverce. Materiál je zvláště vhodný pro rychlé studenty na konci hodiny, kteří již dokončili všechny přidělené úkoly. Lze ho také použít jako aktivitu na začátku hodiny pro opakování učiva nebo jako zahřívací aktivitu pro nastartování přemýšlení. Materiál je k dispozici barevný (pro snazší pochopení) i černobílý. Materiál je opatřen v každém rohu obrázkem, venkovní strany zůstávají bez příkladu, u barevné verze na sebe barvy logicky navazují. Je to snadnější jak pro žáky, tak pro rychlou kontrolu učitelem. Černobílá verze je pro žáky náročnější, není zde žádná vizuální nápověda.
UUCZ-388582
Matematika>Didaktické hry>Skládačky>2.>3.>4.>5.
28.00