Porovnávání zlomků

Předmět:
Ročník:
3., 4., 5.
Kategorie:
Počet stran:
8
Velikost: 118.97 KB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
10. 1. 2022
Cena:
40 Kč vč. DPH
Sdílet:

Soubor obsahuje 120 kartiček k porovnávání zlomků se stejným jmenovatelem, s 1 a s různým jmenovatelem. Žáci pomocí kolíčků označují správné řešení. Varianty < = > jsou umístěny ve spodní části, což dělá kartičky vhodné pro praváky i leváky :)

Kartičky můžete využít nejen pro práci jednotlivců (např. Kolik stihneš vyřešit karet za 5 minut? Čas odměříme přesýpacími hodinami.), dvojici (vzájemně si kontrolují řešení), ale i jako formu skupinového opakování.

Návod

  1. Vytiskněte soubor černobíle na barevné papíry (8x A4).
  2. Zalaminujte.
  3. Vystřihněte. Díky vhodnému rozvržení kartiček na stránce to půjde rychle :).
  4. Kartičky rozdělte do souborů podle vámi zvoleného klíče (např. podle obtížnosti, malé soubory pro jednotlivce, kombinace s dalšími kartami (násobení, dělení) pro zábavné opakování).

Další produkty od autora Tereza Vavrečková

6517
Český jazyk
2., ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Soubor obsahuje 84 kartiček se slovy a 14 hexagonů. Úkolem žáka je roztřídit kartičky podle doplněného písmene. Materiál
35.00 Kč
87216
Nezařazené k předmětu
ZŠ – 1. STUPEŇ
Pracovní listy
Soubor obsahuje: - pracovní listy k procvičení zrakového vnímání a pozornosti, - adventní kalednář k odškrtávání, - tipy
0.00 Kč
15194
Matematika
1.
Kolíčkování
Žáci pomocí kolíčků označují správné řešení. Žák si samostatně nebo ve skupině procvičuje a upevňuje manipulaci s čísly
30.00 Kč
109002
Matematika
MŠ, MŠ - předškoláci
Loto
Soubor aktivit pro předškoláky, který obsahuje: karty k řazení prvků dle velikosti , karty k určování počtu prvků do 6
75.00 Kč
Porovnávání zlomků Porovnávání zlomků
Soubor obsahuje 120 kartiček k porovnávání zlomků se stejným jmenovatelem, s 1 a s různým jmenovatelem. Žáci pomocí kolíčků označují správné řešení. Varianty < = > jsou umístěny ve spodní části, což dělá kartičky vhodné pro praváky i leváky :) Kartičky můžete využít nejen pro práci jednotlivců (např. Kolik stihneš vyřešit karet za 5 minut? Čas odměříme přesýpacími hodinami.), dvojici (vzájemně si kontrolují řešení), ale i jako formu skupinového opakování. Návod Vytiskněte soubor černobíle na barevné papíry (8x A4). Zalaminujte. Vystřihněte. Díky vhodnému rozvržení kartiček na stránce to půjde rychle :). Kartičky rozdělte do souborů podle vámi zvoleného klíče (např. podle obtížnosti, malé soubory pro jednotlivce, kombinace s dalšími kartami (násobení, dělení) pro zábavné opakování).
UUCZ-15176
Matematika>Kolíčkování>3.>4.>5.
40.00