Přirozená čísla - pyramidové rébusy

Předmět:
Ročník:
3., 4., 5., 6.
Kategorie:
Počet stran:
7
Velikost: 199.06 KB
Typ souboru: zip
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
15. 6. 2022
Sdílet:

Obsahem tohoto balíčku je šest dokumentů MS Excel, přičemž čtyři z pyramid jsou zaměřeny na sčítání, jedna na násobení a jedna je mixem početních operací sčítání, odčítání a násobení. Jednotlivé dokumenty při každém otevření vygenerují novou pyramidu s novými čísly, tudíž nové zadání. Proto získáte téměř nekonečné množství pyramid.

Dokumenty jsou seřazeny podle obtížností. Najdete zde pyramidy se třemi a čtyřmi patry pro matematické obory do sta, do tisíce a do deseti tisíc. Proto jsou pyramidy vhodné jak pro nižší stupeň ZŠ, na procvičování počtů s přirozenými čísly, tak pro prvotní práci se zpětným dopočtem a ekvivalentními úpravami před řešením rovnic.

Další produkty od autora Jan Bratt

186266
Matematika
5., 6., 7.
Pracovní listy
Získejte sedm stran pracovních listů pro lepší uchopení problematiky zlomků. Součástí balení je pět dokumentů .pdf
25.00 Kč
177939
Matematika
8., 9.
Pracovní listy
Koupí tohoto materiálu jste získali několik dokumentů, které jsou zaneseny do souboru v MS excel a pěti .pdf. Na prvním
29.00 Kč
176637
Fyzika
6., 7.
Testy a písemky
Generátor testů, který využijete v šesté a sedmé třídě při výuce kinematiky, neboli pohybů. Obsahuje příklady na převody
29.00 Kč
111469
Fyzika
5., 6., 7., 8., 9., ZŠ – 2. STUPEŇ
Kolíčkování
Vybráním tohoto materiálu získáte nekonečné množství kartiček na testování nabytých znalostí převodů jednotek. Získáte
29.00 Kč
Přirozená čísla - pyramidové rébusy Přirozená čísla - pyramidové rébusy
Obsahem tohoto balíčku je šest dokumentů MS Excel, přičemž čtyři z pyramid jsou zaměřeny na sčítání, jedna na násobení a jedna je mixem početních operací sčítání, odčítání a násobení. Jednotlivé dokumenty při každém otevření vygenerují novou pyramidu s novými čísly, tudíž nové zadání. Proto získáte téměř nekonečné množství pyramid. Dokumenty jsou seřazeny podle obtížností. Najdete zde pyramidy se třemi a čtyřmi patry pro matematické obory do sta, do tisíce a do deseti tisíc. Proto jsou pyramidy vhodné jak pro nižší stupeň ZŠ, na procvičování počtů s přirozenými čísly, tak pro prvotní práci se zpětným dopočtem a ekvivalentními úpravami před řešením rovnic.
UUCZ-134329
Matematika>Ostatní>3.>4.>5.>6.
29.00