Procvičování násobilky 2, 3, 4, 5, 10 - vesmír

Předmět:
Ročník:
2., 3., 4., 5.
Počet stran:
12
Velikost: 40.53 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající Alena Petrová
Nahráno:
Naposledy upraveno:
1. 10. 2024
Sdílet:

Využití materiálu:

Jako rozcvička

Před tabuli umístím kartičky s příklady. Žák si vezme jednu kartičku. Když kartičku vypočítá, napíše si výsledek do tabulky a jde si pro další kartičku.

Na počítání dávám žákům časový limit. Po jeho skončení se ptám, kolik kartiček se jim podařilo vypočítat. Ptám se žáků, zda jim přijde, že se zlepšují a vypočítali více kartiček než předešlý den.

Následně si uloží kartičku s výsledky do penálu a další den v příkladech pokračujeme.

Práce pro rychlé žáky

Pokud má některý z žáků hotovou práci v učebnici, může počítat kartičky s příklady.

 

Lze vytisknout jako brožuru.

Další produkty od autora Alena Petrová

915898
Český jazyk
1., 2., 3., 4., 5., 6., ZŠ – 1. STUPEŇ
Výzdoba třídy
Tento soubor obsahuje 3 různé typy rozvrhů hodin s jednotným designem v motivu lesních zvířátek, které jsou určeny jak
45.00 Kč
927593
Český jazyk
1., 2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Výzdoba třídy
Co v souboru najdete: • 🎂 Narozeninovník – přehledný kalendář, díky kterému žádná oslava nezůstane bez povšimnutí • 🌿
110.00 Kč
536128
Český jazyk - čtení
1., 2., 3., 4., ZŠ – 1. STUPEŇ
Celoroční tematická hra
Čtecí a podpisové záložky Materiál obsahuje: 12 podpisových záložek (na celý rok) čtenářské bingo (na konci měsíce si
29.00 Kč
940290
Český jazyk
1., 2., 3., 4., 5., 6., ZŠ – 1. STUPEŇ
Výzdoba třídy
Tento soubor obsahuje 3 různé typy rozvrhů hodin s jednotným designem v motivu prapodivných vesmírných zvířátek, které
40.00 Kč
Procvičování násobilky 2, 3, 4, 5, 10 - vesmír Procvičování násobilky 2, 3, 4, 5, 10 - vesmír
Využití materiálu:Jako rozcvičkaPřed tabuli umístím kartičky s příklady. Žák si vezme jednu kartičku. Když kartičku vypočítá, napíše si výsledek do tabulky a jde si pro další kartičku.Na počítání dávám žákům časový limit. Po jeho skončení se ptám, kolik kartiček se jim podařilo vypočítat. Ptám se žáků, zda jim přijde, že se zlepšují a vypočítali více kartiček než předešlý den.Následně si uloží kartičku s výsledky do penálu a další den v příkladech pokračujeme.Práce pro rychlé žákyPokud má některý z žáků hotovou práci v učebnici, může počítat kartičky s příklady. Lze vytisknout jako brožuru.
UUCZ-668316
Matematika>Postřehovky>Pracovní listy>2.>3.>4.>5.
35.00