Zlomky - generátor desetiminutovek

Předmět:
Ročník:
6., 7., 8.
Kategorie:
Počet stran:
96
Velikost: 1.73 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
1. 10. 2022
Cena:
29 Kč vč. DPH
Sdílet:

Získejte nekonečné množství desetiminutovek na testování početních operací se zlomky a převodů smíšených zlomků. Podívejte se do obrázků k bližšímu poznání materiálu.

Generátor desetiminutovek při každém otevření vytvoří sadu nových desetiminutových testů, takže máte nekonečné množství testů. V každém testu jsou pro žáky připraveny čtyři jednoduché příklady, které se zabývají početní problematikou zlomků. Na každé straně je šest desetiminutových testů.

Hodí se tedy především k ukotvení látky sčítání, odčítání, násobení a dělení a procvičení smíšených zlomků. V každé desetiminutovce naleznete také jedno smíšené číslo a jedno celé číslo, nebo desetinné číslo. V každém testu je početní operace mezi dvěma zlomky, tedy se jedná opravdu o testování základní znalosti počtů. Samozřejmě získáte také správné odpovědi, jen nejsou v základním tvaru,

V dokumentu ms excel, který je generátorem, naleznete velké množství listů, přičemž každý list se zaměřuje na něco jiného. Postupně jsou listy uspořádány takto:

-       Desetiminutovky na smíšený zlomek

-       Smíšený zlomek ve verzi A a B

-       Sčítání zlomků

-       Sčítání zlomků ve verzi A a B

-       Odčítání zlomků

-       Odčítání zlomků ve verzi A a B

-       Sčítání a odčítání zlomků v jedné desetiminutovce

-       Sčítání a odčítání ve verzi A a B

-       Násobení zlomků

-       Násobení zlomků ve verzi A a B

-       Dělení zlomků

-       Dělení zlomků ve verzi A a B

-       Násobení a dělení zlomků v jedné desetiminutovce

-       Násobení a dělení zlomků ve verzi A a B

-       Mix všech početních operací

-       Mix všech početních operací ve verzi A a B

Dále naleznete již pět vygenerovaných souborů v .pdf pro případ, že byste nechtěli pracovat s ms excelem. Každý dokument je originální, s jinou sadou čísel. 

Další produkty od autora Jan Bratt

176637
Fyzika
6., 7.
Testy a písemky
Generátor testů, který využijete v šesté a sedmé třídě při výuce kinematiky, neboli pohybů. Obsahuje příklady na převody
29.00 Kč
256743
Matematika
4., 5., 6., ZŠ – 1. STUPEŇ
Pracovní listy
Získáte 25 stran kolotočových rébusů, přičemž na každé straně je 6 karet. Tedy 150 karet různých rébusů se stupňující se
35.00 Kč
139559
Matematika
2., 3., 4.
Ostatní
Čtvercové rébusy na otestování a neotřelé zakončení hodin matematiky. Pro dokončení rébusu je třeba znát sčítání a
29.00 Kč
181050
Matematika
5., 6., 7., 8.
Pracovní listy
Koupí tohoto materiálu získáte několik dokumentů, které jsou zaneseny do jednoho souboru v ms excel. V dokumentu
29.00 Kč
Zlomky - generátor desetiminutovek Zlomky - generátor desetiminutovek
Získejte nekonečné množství desetiminutovek na testování početních operací se zlomky a převodů smíšených zlomků. Podívejte se do obrázků k bližšímu poznání materiálu. Generátor desetiminutovek při každém otevření vytvoří sadu nových desetiminutových testů, takže máte nekonečné množství testů. V každém testu jsou pro žáky připraveny čtyři jednoduché příklady, které se zabývají početní problematikou zlomků. Na každé straně je šest desetiminutových testů. Hodí se tedy především k ukotvení látky sčítání, odčítání, násobení a dělení a procvičení smíšených zlomků. V každé desetiminutovce naleznete také jedno smíšené číslo a jedno celé číslo, nebo desetinné číslo. V každém testu je početní operace mezi dvěma zlomky, tedy se jedná opravdu o testování základní znalosti počtů. Samozřejmě získáte také správné odpovědi, jen nejsou v základním tvaru, V dokumentu ms excel, který je generátorem, naleznete velké množství listů, přičemž každý list se zaměřuje na něco jiného. Postupně jsou listy uspořádány takto: -       Desetiminutovky na smíšený zlomek -       Smíšený zlomek ve verzi A a B -       Sčítání zlomků -       Sčítání zlomků ve verzi A a B -       Odčítání zlomků -       Odčítání zlomků ve verzi A a B -       Sčítání a odčítání zlomků v jedné desetiminutovce -       Sčítání a odčítání ve verzi A a B -       Násobení zlomků -       Násobení zlomků ve verzi A a B -       Dělení zlomků -       Dělení zlomků ve verzi A a B -       Násobení a dělení zlomků v jedné desetiminutovce -       Násobení a dělení zlomků ve verzi A a B -       Mix všech početních operací -       Mix všech početních operací ve verzi A a B Dále naleznete již pět vygenerovaných souborů v .pdf pro případ, že byste nechtěli pracovat s ms excelem. Každý dokument je originální, s jinou sadou čísel. 
UUCZ-185143
Matematika>Testy a písemky>6.>7.>8.
29.00