Celá čísla - generátor desetiminutovek

Předmět:
Ročník:
Kategorie:
Počet stran:
84
Velikost: 686.38 KB
Typ souboru: zip
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
1. 10. 2022
Sdílet:

Získejte nekonečné množství desetiminutovek na trénování početních operací s celými čísly. Správné odpovědi jsou samozřejmě součástí balení. Podívejte se do obrázků v příloze.

Generátor při každém otevření vygeneruje novou sadu desetiminutových testů, které jsou koncipovány tak, že v každém naleznete přesně čtyři příklady (kvůli jednoduché kontrole správnosti a známkování). Na každém listu A4 naleznete šest testů a správné výsledky. Materiály tedy můžete používat jako zkouškové a testové, ale také jako materiály k přípravě, kdy žákům zašlete dokument s příklady i s výsledky pro trénování počtů.

Obsah balení:

Pět dokumentů .pdf a dokument v ms excel, které obsahují vždy 14 listů, přičemž každý list je speciální. Máme tu 7 okruhů počtů s celými čísly, vždy ve verzi bez rozdílů, a následně ve verzích A a B. Listy jsou uspořádány tak, že je můžete využívat k dílčímu testování dílčí početní operace, nebo k testování celkového porozumění problematice:

-       Trénování sčítání a odčítání (list 1. a 2.)

-       Trénování násobení (list 3. a 4.)

-       Trénování dělení (list 5. a 6.)

-       Trénování násobení a dělení společně (list 7. a 8.)

-       Všechny početní operace (list 9. a 10.)

-       Dvě početní operace v příkladu, kombinace sčítání a násobení atp. (list 11. a 12.)

-       Tři početní operace v příkladu (list 13 a 14.)

Hlavně mějte na paměti, že jste zakoupili generátor. Tedy máte nekonečné množství různých testů. Zároveň v dokumentu najdete pět již vygenerovaných souborů v .pdf, pokud nechcete pracovat v excelu.

Další produkty od autora Jan Bratt

255807
Matematika
3., 4., 5.
Pracovní listy
96 různých rébusů na 16 stranách. Rébusy slouží k procvičení sčítání, odčítání, násobení a dělení. Jsou určeny pro žáky
35.00 Kč
256743
Matematika
4., 5., 6., ZŠ – 1. STUPEŇ
Pracovní listy
Získáte 25 stran kolotočových rébusů, přičemž na každé straně je 6 karet. Tedy 150 karet různých rébusů se stupňující se
35.00 Kč
137243
Matematika
3., 4., 5.
Ostatní
Zakoupíte generátor kostkových rébusů v MS Excel a pět dokumentů v .pdf s vytvořenými kostkovými rébusy. Rébusy slouží k
29.00 Kč
178629
Fyzika
7., 8.
Pracovní listy
Koupí tohoto materiálu získáte šest stran, které jsou zaneseny do jednoho souboru v ms excel. Na prvním a druhém listu
29.00 Kč
Celá čísla - generátor desetiminutovek Celá čísla - generátor desetiminutovek
Získejte nekonečné množství desetiminutovek na trénování početních operací s celými čísly. Správné odpovědi jsou samozřejmě součástí balení. Podívejte se do obrázků v příloze. Generátor při každém otevření vygeneruje novou sadu desetiminutových testů, které jsou koncipovány tak, že v každém naleznete přesně čtyři příklady (kvůli jednoduché kontrole správnosti a známkování). Na každém listu A4 naleznete šest testů a správné výsledky. Materiály tedy můžete používat jako zkouškové a testové, ale také jako materiály k přípravě, kdy žákům zašlete dokument s příklady i s výsledky pro trénování počtů. Obsah balení: Pět dokumentů .pdf a dokument v ms excel, které obsahují vždy 14 listů, přičemž každý list je speciální. Máme tu 7 okruhů počtů s celými čísly, vždy ve verzi bez rozdílů, a následně ve verzích A a B. Listy jsou uspořádány tak, že je můžete využívat k dílčímu testování dílčí početní operace, nebo k testování celkového porozumění problematice: -       Trénování sčítání a odčítání (list 1. a 2.) -       Trénování násobení (list 3. a 4.) -       Trénování dělení (list 5. a 6.) -       Trénování násobení a dělení společně (list 7. a 8.) -       Všechny početní operace (list 9. a 10.) -       Dvě početní operace v příkladu, kombinace sčítání a násobení atp. (list 11. a 12.) -       Tři početní operace v příkladu (list 13 a 14.) Hlavně mějte na paměti, že jste zakoupili generátor. Tedy máte nekonečné množství různých testů. Zároveň v dokumentu najdete pět již vygenerovaných souborů v .pdf, pokud nechcete pracovat v excelu.
UUCZ-186234
Matematika>Testy a písemky>7.
29.00