Králíček - deskovka pro začátečníky

Předmět:
Kategorie:
Počet stran:
3
Velikost: 4.89 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
14. 3. 2022
Cena:
30 Kč vč. DPH
Sdílet:

Popis: Klasické házení kostkou a postupování kupředu k cíli k mrkvičce s opakováním němčiny. Je to pro začátečníky, stačí půl učebnice němčiny. Já jsem to hrála s dětmi po půl roce němčiny, králíčci se jim líbili a vytvářeli i další úlohy. Je možno si políčka ve Wordu upravit (překrýt bílým rámečkem) a vepsat si do nich jiný úkol dle vlastní potřeby – nebo to nechat na dětech, ať vymyslí svůl úkol.

1. strana popis, 2. strana barevná verze, 3. strana černobílá

Zadání jsou např. "du (trinken)" - úkolem je vyčasovat, početní úlohy typu 5 + 8 + 9 = (musí přečíst číslovky nahlas a spočítat, učitel monitoruje), překlad z ČJ do NJ - slovíčko ("prase ?") nebo větička ("Jak se máš?"). Některá políčka hru zrychlují či zpomalují.


Návod na výrobu: Vytisknout, nejlépe nalepit na karton (třeba z cornflaků) nebo zalaminovat. Většinou jednu deskovou hru dávám 4 hráčům. Je třeba mít kostku a hrací figurky (používám králíčky ze hry Dixit, ať je to tematické).

Možnost vytisknout černobíle a dát dětem za úkol si hru vybarvit podle svého, nebo vyplnit pole dalším úkolem. Dá se také říkat: „Malt das Feld Nummer 33 blau aus…“ (apod. – zadávat číslovky a barvy v NJ)

Další produkty od autora Adéla Grimes

84205
Anglický jazyk
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, SŠ, ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
Karty - číslice a předměty, počítání od 1 do 20 5x20 kartiček s obrázky a číslicí s popiskem – ve 3 jazykových mutacích
29.00 Kč
268041
Německý jazyk
SŠ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
Soubor 4 jarních/velikonočních aktivit 1. Doplňovací příběh s obrázky (černobílé na 1 stranu, do dvojic) 2. Já mám, kdo
49.00 Kč
84198
Anglický jazyk
SŠ, ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
36 barev 4 x 36 kartiček s obrázkem věcí v dané barvě a popiskem – ve 3 jazycích ( česky, anglicky, německy ), soubor
29.00 Kč
77413
Německý jazyk
SŠ, ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
Vánoční aktivity Sada obsahuje 13 vánočních aktivit pro různé úrovně i věkové kategorie. Doplněny jsou vlastními
35.00 Kč
Králíček - deskovka pro začátečníky Králíček - deskovka pro začátečníky
Popis: Klasické házení kostkou a postupování kupředu k cíli k mrkvičce s opakováním němčiny. Je to pro začátečníky, stačí půl učebnice němčiny. Já jsem to hrála s dětmi po půl roce němčiny, králíčci se jim líbili a vytvářeli i další úlohy. Je možno si políčka ve Wordu upravit (překrýt bílým rámečkem) a vepsat si do nich jiný úkol dle vlastní potřeby – nebo to nechat na dětech, ať vymyslí svůl úkol. 1. strana popis, 2. strana barevná verze, 3. strana černobílá Zadání jsou např. "du (trinken)" - úkolem je vyčasovat, početní úlohy typu 5 + 8 + 9 = (musí přečíst číslovky nahlas a spočítat, učitel monitoruje), překlad z ČJ do NJ - slovíčko ("prase ?") nebo větička ("Jak se máš?"). Některá políčka hru zrychlují či zpomalují. Návod na výrobu: Vytisknout, nejlépe nalepit na karton (třeba z cornflaků) nebo zalaminovat. Většinou jednu deskovou hru dávám 4 hráčům. Je třeba mít kostku a hrací figurky (používám králíčky ze hry Dixit, ať je to tematické). Možnost vytisknout černobíle a dát dětem za úkol si hru vybarvit podle svého, nebo vyplnit pole dalším úkolem. Dá se také říkat: „Malt das Feld Nummer 33 blau aus…“ (apod. – zadávat číslovky a barvy v NJ)
UUCZ-54923
Německý jazyk>Didaktické hry>4.>5.>SŠ>ZŠ – 2. STUPEŇ
30.00