Ostern, Frühling (Ich habe …, wer hat …?

Předmět:
Ročník:
Počet stran:
7
Velikost: 1.74 MB
Typ souboru: pdf
Nahráno:
Naposledy upraveno:
27. 3. 2023
Sdílet:

Hra je určena do výuky německého jazyka. Německá verze oblíbené hry „Já mám, kdo má“ se koncentruje na velikonoční a jarní slovní zásobu.

Obsah:

Soubor obsahuje celkem 27 karet včetně kontroly ze zadní strany.

Cíl:

Procvičit si (případně rozšířit) slovní zásobu na téma Velikonoce, jaro.

Jak s materiálem pracovat:

Učitel žákům rozdá náhodně kartičky. Pokud se jedná o menší skupinu, dostanou žáci více kartiček. Hru zahajuje žák s kartou „Ich habe die erste Karte“ a ukončuje žák s kartou „Ich habe die letzte Karte“. Žáci postupují dále podle zadání na kartičkách (viz Úkol žáků). Učitel se může zapojit a hrát spolu s žáky nebo jen kontroluje, zda žáci odpovídají správně. K dispozici je také kontrola ze zadní strany karet.

Další produkty od autora Monika Houserová (Úča Monča)

46111
Německý jazyk
7., 8., 9., ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
Aktivita je vhodná do výuky německého jazyka. Žáci tvoří jednoduché dialogy, procvičují rozhovory. Materiál se
50.00 Kč
12592
Český jazyk
4., 5.
Didaktické hry
Pomůcka je určena k procvičení citově zabarvených slov. Materiál obsahuje celkem 33 karet k procvičení citově
25.00 Kč
123067
Německý jazyk
7., 8., 9.
Didaktické hry
Pomůcka je určena do výuky německého jazyka na osvojení a procvičení slovní zásoby. Soubor obsahuje celkem 48 karet: -
30.00 Kč
30468
Český jazyk
4., 5.
Didaktické hry
Pomůcka je určena pro žáky 4.-5. ročníku. Žáci rozlišují, zda se jedná o větu jednoduchou nebo souvětí. Materiál
30.00 Kč
Ostern, Frühling (Ich habe …, wer hat …? Ostern, Frühling (Ich habe …, wer hat …?
Hra je určena do výuky německého jazyka. Německá verze oblíbené hry „Já mám, kdo má“ se koncentruje na velikonoční a jarní slovní zásobu. Obsah: Soubor obsahuje celkem 27 karet včetně kontroly ze zadní strany. Cíl: Procvičit si (případně rozšířit) slovní zásobu na téma Velikonoce, jaro. Jak s materiálem pracovat: Učitel žákům rozdá náhodně kartičky. Pokud se jedná o menší skupinu, dostanou žáci více kartiček. Hru zahajuje žák s kartou „Ich habe die erste Karte“ a ukončuje žák s kartou „Ich habe die letzte Karte“. Žáci postupují dále podle zadání na kartičkách (viz Úkol žáků). Učitel se může zapojit a hrát spolu s žáky nebo jen kontroluje, zda žáci odpovídají správně. K dispozici je také kontrola ze zadní strany karet.
UUCZ-283220
Německý jazyk>Didaktické hry>Já mám, kdo má>7.>8.>9.>ZŠ – 2. STUPEŇ>🐰 Velikonoce
40.00