Bee-bot - Valentýn

Počet stran:
30
Velikost: 7.65 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající Náměty do školky
Nahráno:
Naposledy upraveno:
10. 9. 2025
Sdílet:

Jedná se o soubor, ve kterém najdete kartičky k Bee-botu na téma VALENTÝN.

Kartičky mají rozměr 14 cm x 14 cm, aby se vešly na jeden list A4.

V souboru najdete kartičky:

1. přiřazování stejně barevných srdíček

2. přiřazování slov, které se rýmují,

3. přiřazování obrázků a jejich stínů.

Postup: Paní učitelka připraví průhlednou podložku, která patří k Bee-botu a vloží pod ni obrázky. Děti s také mohou samy nachystat obrázky pod podložku. Děti mají za úkol naprogramovat Bee-bota tak, aby dojel na místo určení.

Děti tímto procvičují logické myšlení, základy kódování a programovaní a také prostorovou orientaci. 

Děti si rozvíjí:

V oblasti dítě a jeho psychika si děti rozvíjí tvořivost - tvořivé myšlení a řešení problémů, děti si posilují přirozené poznávající city jako je zvídavost a radost z objevování

V oblasti dítě a ten druhý děti posilují prosociálního chování ve vztahu k ostatním lidem, například ke kamarádům, se kterými mohou při programování spolupracovat a tím se právě učí se spolupracovat s vrstevníky.

V oblasti dítě a společnost si děti rozvíjí schopnost žít ve společenství ostatních lidí - spolupracovat s ostatními, podílet se na dokončení úkolu.

V oblasti dítě a svět se děti seznamují s místem a prostředím, ve kterém žijí, v tomto případě se seznamují s VALENTÝNEM. 

Další produkty od autora Náměty do školky

273283
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Já mám, kdo má
Jedná se o hru já mám - kdo mám na téma povolání. Jsou zde povolání jako zedník, vodař, zpěvačka, učitelka, doktor
30.00 Kč
900896
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Skládačky
Jedná se o skládačkovou aktivitu, ve které naleznete kruhy rozdělené na tři části – celkem 8 sad, z nichž každá
0.00 Kč
474846
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., Speciální pedagogika
Já mám, kdo má
Hra já mám - kdo má k tématu VALENTÝN, slouží k rozvoji poznávání, komunikačních dovedností, spolupráce a dodržování
30.00 Kč
476857
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1.
Přípravy hodiny/lekce
Jedná se o soubor, ve kterém najdete kartičky k Bee-botu na téma ZVÍŘÁTKA V ZIMĚ. Kartičky mají rozměr 14 cm x 14 cm,aby
40.00 Kč
Bee-bot - Valentýn Bee-bot - Valentýn
Jedná se o soubor, ve kterém najdete kartičky k Bee-botu na téma VALENTÝN. Kartičky mají rozměr 14 cm x 14 cm, aby se vešly na jeden list A4. V souboru najdete kartičky: 1. přiřazování stejně barevných srdíček 2. přiřazování slov, které se rýmují, 3. přiřazování obrázků a jejich stínů. Postup: Paní učitelka připraví průhlednou podložku, která patří k Bee-botu a vloží pod ni obrázky. Děti s také mohou samy nachystat obrázky pod podložku. Děti mají za úkol naprogramovat Bee-bota tak, aby dojel na místo určení. Děti tímto procvičují logické myšlení, základy kódování a programovaní a také prostorovou orientaci.  Děti si rozvíjí: V oblasti dítě a jeho psychika si děti rozvíjí tvořivost - tvořivé myšlení a řešení problémů, děti si posilují přirozené poznávající city jako je zvídavost a radost z objevování V oblasti dítě a ten druhý děti posilují prosociálního chování ve vztahu k ostatním lidem, například ke kamarádům, se kterými mohou při programování spolupracovat a tím se právě učí se spolupracovat s vrstevníky. V oblasti dítě a společnost si děti rozvíjí schopnost žít ve společenství ostatních lidí - spolupracovat s ostatními, podílet se na dokončení úkolu. V oblasti dítě a svět se děti seznamují s místem a prostředím, ve kterém žijí, v tomto případě se seznamují s VALENTÝNEM. 
UUCZ-480923
Nezařazené k předmětu>Přípravy hodiny/lekce>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>1.>💌 Valentýn
40.00