Celoroční běhací diktáty

Ročník:
Kategorie:
Počet stran:
36
Velikost: 4.17 MB
Prodávající:
Nahráno: 5. 9. 2022
Upraveno: 6. 9. 2022
Cena:
149 Kč vč. DPH

Nechcete kupovat každý diktát zvlášť? Chcete nakoupit výhodně? Právě pro vás jsme připravily soubor 6 našich běhacích diktátů. Sada obsahuje Prázdninový, Vánoční I, Vánoční II., Lednové pranostiky, Valentýnský a Čarodějnický diktát.

 

Máme pro vás celou sadu našich běhacích diktátů. Dohromady jsme za minulý rok prodali 498 ks běhacích diktátů a za odměnu vám chceme nabídnout výhodnou cenu. Podrobný popis každého diktátu můžete nalézt v naší nabídce.

Žáci se rozdělí do dvojic a rozdělí si funkce. Jeden bude běhač a druhý zapisovač. Běhač musí oběhnout všech 12 stanovišť. U každého lístečku si musí přečíst text, zapamatovat si, co se dozvěděl a doběhnout k zapisovači, pošeptat mu, co si přečetl a zapisovač zapisuje získané poznatky do tabulky, kterou obdrží. Běhač se může k lístečku opakovaně vracet. Žák musí textu porozumět a až poté získané poznatky zapsat do tabulky. 

 

Další produkty od autora Dvě učitelky

104814
Nezařazené k předmětu
ZŠ – 1. STUPEŇ
Pracovní listy
Pranostiky, testík, dokreslování dle osové souměrnosti. První list – Spoj správně pranostiky, jednu si vyber a vysvětli
25.00 Kč
81225
Český jazyk
3.
Didaktické hry
Adventní kalendář pro třetí ročník je zaměřen na sčítání a odčítání do 100, násobení 0-10, naleznete v něm hádanky
35.00 Kč
104786
Nezařazené k předmětu
MŠ - předškoláci, 1.
Pracovní listy
Uvolňovací cviky, porovnávání, dokreslování, skládání – to vše vás čeká v našem souboru. Listy vhodné pro předškoláky či
25.00 Kč
175062
Nezařazené k předmětu
1., 2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Prázdninový běhací diktát je učen pro žáky prvního stupně. 12 dětí, 12 měst, 12 zajímavostí. S kým děti na výlet
35.00 Kč
Celoroční běhací diktáty Celoroční běhací diktáty
Nechcete kupovat každý diktát zvlášť? Chcete nakoupit výhodně? Právě pro vás jsme připravily soubor 6 našich běhacích diktátů. Sada obsahuje Prázdninový, Vánoční I, Vánoční II., Lednové pranostiky, Valentýnský a Čarodějnický diktát.   Máme pro vás celou sadu našich běhacích diktátů. Dohromady jsme za minulý rok prodali 498 ks běhacích diktátů a za odměnu vám chceme nabídnout výhodnou cenu. Podrobný popis každého diktátu můžete nalézt v naší nabídce. Žáci se rozdělí do dvojic a rozdělí si funkce. Jeden bude běhač a druhý zapisovač. Běhač musí oběhnout všech 12 stanovišť. U každého lístečku si musí přečíst text, zapamatovat si, co se dozvěděl a doběhnout k zapisovači, pošeptat mu, co si přečetl a zapisovač zapisuje získané poznatky do tabulky, kterou obdrží. Běhač se může k lístečku opakovaně vracet. Žák musí textu porozumět a až poté získané poznatky zapsat do tabulky.   
UUCZ-175085
Nezařazené k předmětu>Didaktické hry>1.>2.>3.>4.>5.>ZŠ – 1. STUPEŇ
149.00