Celoroční běhací diktáty

Ročník:
Kategorie:
Počet stran:
36
Velikost: 4.17 MB
Typ souboru: zip
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
30. 12. 2023
Sdílet:

Nechcete kupovat každý diktát zvlášť? Chcete nakoupit výhodně? Právě pro vás jsme připravily soubor 6 našich běhacích diktátů. Sada obsahuje Prázdninový, Vánoční I, Vánoční II., Lednové pranostiky, Valentýnský a Čarodějnický diktát.

 

Máme pro vás celou sadu našich běhacích diktátů. Dohromady jsme za minulý rok prodali 498 ks běhacích diktátů a za odměnu vám chceme nabídnout výhodnou cenu. Podrobný popis každého diktátu můžete nalézt v naší nabídce.

Žáci se rozdělí do dvojic a rozdělí si funkce. Jeden bude běhač a druhý zapisovač. Běhač musí oběhnout všech 12 stanovišť. U každého lístečku si musí přečíst text, zapamatovat si, co se dozvěděl a doběhnout k zapisovači, pošeptat mu, co si přečetl a zapisovač zapisuje získané poznatky do tabulky, kterou obdrží. Běhač se může k lístečku opakovaně vracet. Žák musí textu porozumět a až poté získané poznatky zapsat do tabulky. 

Jedná se o vzdělávací materiál pro ZŠ, který slouží k podpoře výstupů z RVP. Konkrétně se žáci snaží porozumět textu a tím plní výstup ČJL 5-1-01 Čte s porozuměním přiměřeně náročné texty a dále ČJL 5-1-04 Reprodukuje obsah přiměřeně složitého sdělení a zapamatuje si z něj podstatná fakta.

Další produkty od autora Dvě učitelky

109066
Nezařazené k předmětu
3., 4., 5.
Didaktické hry
Slova opačného významu Vajíčka nastříhejte podle vyznačené linky, žáci spojují vždy správné dvojice slov. Vyjmenovaná
35.00 Kč
386656
Nezařazené k předmětu
2., 3., 4., 5., 6., 7., ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Běhací diktát Halloween ve světě vám představí 8 různých států a jejich zvyky, které jsou s tímto svátkem spojeny. Těšit
35.00 Kč
87202
Nezařazené k předmětu
4.
Didaktické hry
Při této detektivní hře si žáci ve strhujícím příběhu procvičí vyjmenovaná slova, slovní druhy, písemné sčítání a
50.00 Kč
292486
Matematika
1.
Pracovní listy
Tento produkt obsahuje tři listy a je určen pro žáky prvního ročníku. Žáci vybarvují části obrázku podle toho, jaký jim
25.00 Kč
Celoroční běhací diktáty Celoroční běhací diktáty
Nechcete kupovat každý diktát zvlášť? Chcete nakoupit výhodně? Právě pro vás jsme připravily soubor 6 našich běhacích diktátů. Sada obsahuje Prázdninový, Vánoční I, Vánoční II., Lednové pranostiky, Valentýnský a Čarodějnický diktát.   Máme pro vás celou sadu našich běhacích diktátů. Dohromady jsme za minulý rok prodali 498 ks běhacích diktátů a za odměnu vám chceme nabídnout výhodnou cenu. Podrobný popis každého diktátu můžete nalézt v naší nabídce. Žáci se rozdělí do dvojic a rozdělí si funkce. Jeden bude běhač a druhý zapisovač. Běhač musí oběhnout všech 12 stanovišť. U každého lístečku si musí přečíst text, zapamatovat si, co se dozvěděl a doběhnout k zapisovači, pošeptat mu, co si přečetl a zapisovač zapisuje získané poznatky do tabulky, kterou obdrží. Běhač se může k lístečku opakovaně vracet. Žák musí textu porozumět a až poté získané poznatky zapsat do tabulky.  Jedná se o vzdělávací materiál pro ZŠ, který slouží k podpoře výstupů z RVP. Konkrétně se žáci snaží porozumět textu a tím plní výstup ČJL 5-1-01 Čte s porozuměním přiměřeně náročné texty a dále ČJL 5-1-04 Reprodukuje obsah přiměřeně složitého sdělení a zapamatuje si z něj podstatná fakta.
UUCZ-175085
Nezařazené k předmětu>Didaktické hry>1.>2.>3.>4.>5.>ZŠ – 1. STUPEŇ
79.00