Celoroční hra: Naše cesta do New Yorku

Počet stran:
26
Velikost: 40.09 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
9. 8. 2022
Cena:
75 Kč vč. DPH
Sdílet:

Celoroční hra pro 1. stupeň ZŠ - Naše cesta do New Yorku 

Materiál obsahuje: kreslenou mapu Světa (8 stran A4), letadla na pojmenování, vlajky s kilometry, plakátek s názvem hry, karta pro žáka s nasbíranými kilometry a odměňovací karty. 

Pravidla hry jsou naprosto jednoduchá. Žák pomocí nasbíraných kilometrů cestuje po celém Světě, jeho cílem je nasbírat dostatek kilometrů aby se dostal až do New Yorku. Po cestě narazí žák na 13 červených polí = odměňovací pole, za které získává odměňovací kartičku (př. Pro dnešní den chci sedět s kým chci, Pro dnešní hodinu tělocviku chci vybrat hru, Kartička záchrany pro zapomenutí domácí úkolu atd.).

Odlétané kilometry udělujete vy jako učitel - např. za chování, za odevzdané úkoly, za práci ve skupině apod. 

S materiálem přeji Vám i dětem kopu zábavy! :-)

Další produkty od autora materiály Bětužka

22459
Český jazyk
MŠ - předškoláci
Ostatní
SLOVA NADŘAZENÁ - pomůcka k zalaminování Materiál vhodný pro paní učitelky a pány učitele u předškoláků. V materiálu
35.00 Kč
166497
Nezařazené k předmětu
ZŠ – 1. STUPEŇ
Výzdoba třídy
Třídní pravidla Vítám Vás u materiálu s třídními pravidly. V materiálu najdete nadpis, devět pravidel a list s místem na
33.00 Kč
33535
Výtvarná výchova
MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Pracovní listy
Výtvarná výzva - zvířata Materiál je zaměřený na kresbu zvířat - celkem osm pracovní listů zaměřených na kresbu koně
40.00 Kč
118188
Český jazyk
4., 5.
Pracovní listy
KONCOVKY PODSTATNÝCH JMEN - ÚNIKOVÁ HRA V materiálu najdete čtyři úkolu k zopakování vzorů a koncovek. Výsledkem každého
46.00 Kč
Celoroční hra: Naše cesta do New Yorku  Celoroční hra: Naše cesta do New Yorku
Celoroční hra pro 1. stupeň ZŠ - Naše cesta do New Yorku  Materiál obsahuje: kreslenou mapu Světa (8 stran A4), letadla na pojmenování, vlajky s kilometry, plakátek s názvem hry, karta pro žáka s nasbíranými kilometry a odměňovací karty.  Pravidla hry jsou naprosto jednoduchá. Žák pomocí nasbíraných kilometrů cestuje po celém Světě, jeho cílem je nasbírat dostatek kilometrů aby se dostal až do New Yorku. Po cestě narazí žák na 13 červených polí = odměňovací pole, za které získává odměňovací kartičku (př. Pro dnešní den chci sedět s kým chci, Pro dnešní hodinu tělocviku chci vybrat hru, Kartička záchrany pro zapomenutí domácí úkolu atd.). Odlétané kilometry udělujete vy jako učitel - např. za chování, za odevzdané úkoly, za práci ve skupině apod.  S materiálem přeji Vám i dětem kopu zábavy! :-)
UUCZ-47265
Nezařazené k předmětu>Celoroční tematická hra>ZŠ – 1. STUPEŇ
75.00