Celoroční hra: Naše cesta do New Yorku

  • Star
  • Star
  • Star
  • Star
  • Star
Předmět:
Nezařazené k předmětu
Ročník:
ZŠ – 1. STUPEŇ
Kategorie:
Celoroční tematická hra
Počet stran:
26
Velikost: 40.09 MB
Prodávající:
Nahráno: 20. 07. 2021
Cena:
75 Kč vč. DPH

Celoroční hra pro 1. stupeň ZŠ - Naše cesta do New Yorku 

Materiál obsahuje: kreslenou mapu Světa (8 stran A4), letadla na pojmenování, vlajky s kilometry, plakátek s názvem hry, karta pro žáka s nasbíranými kilometry a odměňovací karty. 

Pravidla hry jsou naprosto jednoduchá. Žák pomocí nasbíraných kilometrů cestuje po celém Světě, jeho cílem je nasbírat dostatek kilometrů aby se dostal až do New Yorku. Po cestě narazí žák na 13 červených polí = odměňovací pole, za které získává odměňovací kartičku (př. Pro dnešní den chci sedět s kým chci, Pro dnešní hodinu tělocviku chci vybrat hru, Kartička záchrany pro zapomenutí domácí úkolu atd.).

Odlétané kilometry udělujete vy jako učitel - např. za chování, za odevzdané úkoly, za práci ve skupině apod. 

S materiálem přeji Vám i dětem kopu zábavy! :-)

Celoroční hra: Naše cesta do New Yorku  Celoroční hra: Naše cesta do New Yorku
Celoroční hra pro 1. stupeň ZŠ - Naše cesta do New Yorku  Materiál obsahuje: kreslenou mapu Světa (8 stran A4), letadla na pojmenování, vlajky s kilometry, plakátek s názvem hry, karta pro žáka s nasbíranými kilometry a odměňovací karty.  Pravidla hry jsou naprosto jednoduchá. Žák pomocí nasbíraných kilometrů cestuje po celém Světě, jeho cílem je nasbírat dostatek kilometrů aby se dostal až do New Yorku. Po cestě narazí žák na 13 červených polí = odměňovací pole, za které získává odměňovací kartičku (př. Pro dnešní den chci sedět s kým chci, Pro dnešní hodinu tělocviku chci vybrat hru, Kartička záchrany pro zapomenutí domácí úkolu atd.). Odlétané kilometry udělujete vy jako učitel - např. za chování, za odevzdané úkoly, za práci ve skupině apod.  S materiálem přeji Vám i dětem kopu zábavy! :-)
47265
Nezařazené k předmětu>Celoroční tematická hra>ZŠ – 1. STUPEŇ
75.00