Evropa - Celoroční hra

Počet stran:
15
Velikost: 20.85 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
5. 8. 2022
Cena:
80 Kč vč. DPH
Sdílet:

Celoroční hra, kdy děti formou odměny sbírají kilometry. Ty poté směňují za cestu do města, kde je známá památka jejíž obrázek si lepí do cestovního pasu.

Obsah:

- mapa s vyznačenými městy a obrázky památek (A3, A4)

- cestovní pas, kam si děti lepí obrázky památek 

- arch s letadly (samostatná, 10 km, 100 km)

- arch s obrázky památek

- směnná tabulka (vzdálenosti mezi městy)

- informační karty o památkách

Na začátku roku dostanou děti kartu s cestovním pasem, kde vyplní jméno a třídu. Pasy doporučuji tisknout na silnější papír (lze vytisknout i oboustranně, kdy na druhé straně je směnná tabulka). Mapu, tabulku a karty dáme na nástěnku. Během roku dostávají děti lístečky s letadly (za práci navíc, hezké chování, služby ve třídě atd.). Letadla se směňují za obrázky památek, které si děti lepí do cestovního pasu.

Varianty směny:

1. Dáváte obrázky letadel s vyznačenými kilometry - obrázky letadel se směňují dle tabulky (letecké vzdálenosti mezi danými městy). Začíná se vždy v Praze a dále si cestu určuje dítě samo. Do pasu se zapisuje i datum, aby bylo jasné, které město je poslední (a zároveň počáteční pro další cestu). Lístečky s km jsou na 100 km a 10 km. Nejkratší cesty jsou kolem 8800 km. V průměru by žák měl dostat 200 - 250 km týdně, aby hra byla celoroční :-)

2. Dáváte pouze obrázky letadel (bez km) - určíte pevný počet ( např. za každých 5 letadel dostane obrázek památky)

3. Stanovíte cestu, po které půjdou všichni - tzn. určíte pořadí navštívených měst (směna buď za lístečky s kilometry dle tabulky nebo dle vámi určeného počtu letadel)

Další produkty od autora Gabriela Bodenlosová

246750
Nezařazené k předmětu
Batole (1 - 3 roky), MŠ
Ostatní
Kniha aktivit vhodná s tématem zvířátek žijících na statku. Sada obsahuje 10 aktivních listů s úkoly a kartičky na
55.00 Kč
148149
Přírodověda
4., 5., 6.
Didaktické hry
Přehled základních biomů a karty s prostředím na přiřazování zvířat. Karty s informacemi o 9 základních biomech světa
115.00 Kč
1259
Přírodověda
Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., 3., 4., ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Přiřazování zvířat ke kontinentům, na kterých se vyskytují. Obsahuje 7 karet s kontinenty, 42 kartiček s obrázky zvířat
80.00 Kč
155048
Anglický jazyk
Školní družina, 1., 2., 3.
Já mám, kdo má
Karetní hra tematicky zaměřená zvířata. Obsahem je 31 oboustranných hracích karet a přehledová karta s názvy zvířat
30.00 Kč
Evropa - Celoroční hra Evropa - Celoroční hra
Celoroční hra, kdy děti formou odměny sbírají kilometry. Ty poté směňují za cestu do města, kde je známá památka jejíž obrázek si lepí do cestovního pasu. Obsah: - mapa s vyznačenými městy a obrázky památek (A3, A4) - cestovní pas, kam si děti lepí obrázky památek  - arch s letadly (samostatná, 10 km, 100 km) - arch s obrázky památek - směnná tabulka (vzdálenosti mezi městy) - informační karty o památkách Na začátku roku dostanou děti kartu s cestovním pasem, kde vyplní jméno a třídu. Pasy doporučuji tisknout na silnější papír (lze vytisknout i oboustranně, kdy na druhé straně je směnná tabulka). Mapu, tabulku a karty dáme na nástěnku. Během roku dostávají děti lístečky s letadly (za práci navíc, hezké chování, služby ve třídě atd.). Letadla se směňují za obrázky památek, které si děti lepí do cestovního pasu. Varianty směny: 1. Dáváte obrázky letadel s vyznačenými kilometry - obrázky letadel se směňují dle tabulky (letecké vzdálenosti mezi danými městy). Začíná se vždy v Praze a dále si cestu určuje dítě samo. Do pasu se zapisuje i datum, aby bylo jasné, které město je poslední (a zároveň počáteční pro další cestu). Lístečky s km jsou na 100 km a 10 km. Nejkratší cesty jsou kolem 8800 km. V průměru by žák měl dostat 200 - 250 km týdně, aby hra byla celoroční :-) 2. Dáváte pouze obrázky letadel (bez km) - určíte pevný počet ( např. za každých 5 letadel dostane obrázek památky) 3. Stanovíte cestu, po které půjdou všichni - tzn. určíte pořadí navštívených měst (směna buď za lístečky s kilometry dle tabulky nebo dle vámi určeného počtu letadel)
UUCZ-3112
Nezařazené k předmětu>Celoroční tematická hra>>3.>4.>5.>6.>ZŠ – 1. STUPEŇ>ZŠ – 2. STUPEŇ
80.00