Chceš být jedničkářem? Halloweenský speciál

Kategorie:
Počet stran:
14
Velikost: 3.99 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
20. 10. 2022
Cena:
30 Kč vč. DPH
Sdílet:

V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní show Chceš být milionářem? se žáci hravou formou blíže seznámí s Halloweenem či legendou o Hrozném Jackovi, který se ke svátku blízce váže.

Soutěžit může jednotlivec nebo třída, přičemž úkolem soutěžícího je postupně zodpovědět všech 10 otázek, čímž si soutěžící (žák nebo celá třída) vyslouží jedničku. Nová otázka se zobrazí až ve chvíli, kdy žák odpoví na předcházející otázku. Pokud žák neodpoví či odpoví chybně, hra končí. Obdobně jako v televizní show i v mé hře mohou soutěžící na cestě za jedničkou využít tří nápověd (50:50, nápověda spolužáka, hlasování třídy). Hra obsahuje celou řadu tematicky zaměřených animací, které žáky osloví a upoutají jejich pozornost.

Pokud se vám materiál bude líbit, podívejte se i na mé další PowerPoint hry.

Další produkty od autora Hrajeme si v PowerPointu

80691
Biologie
7., 8.
Didaktické hry
S blížícím se předvánočním obdobím jsem si pro Vás připravil sérii her s vánočními motivy. Z vlastní zkušenosti vím, jak
30.00 Kč
44598
Biologie
5., 6.
Didaktické hry
V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní hry RISKUJ! si žáci rozšíří své vědomosti z přírodovědné oblasti
35.00 Kč
116743
Český jazyk
4., 5.
Didaktické hry
Vězení ve strašidelném hradu, jenž obývá čarodějnice se svými netopýry. Že to nemůže být horší? A co kdyby byli v cele
45.00 Kč
82436
Matematika
3., 4., 5.
Didaktické hry
S blížícím se předvánočním obdobím jsem si pro Vás připravil sérii her s vánočními motivy. Z vlastní zkušenosti vím, jak
30.00 Kč
Chceš být jedničkářem? Halloweenský speciál Chceš být jedničkářem? Halloweenský speciál
V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní show Chceš být milionářem? se žáci hravou formou blíže seznámí s Halloweenem či legendou o Hrozném Jackovi, který se ke svátku blízce váže. Soutěžit může jednotlivec nebo třída, přičemž úkolem soutěžícího je postupně zodpovědět všech 10 otázek, čímž si soutěžící (žák nebo celá třída) vyslouží jedničku. Nová otázka se zobrazí až ve chvíli, kdy žák odpoví na předcházející otázku. Pokud žák neodpoví či odpoví chybně, hra končí. Obdobně jako v televizní show i v mé hře mohou soutěžící na cestě za jedničkou využít tří nápověd (50:50, nápověda spolužáka, hlasování třídy). Hra obsahuje celou řadu tematicky zaměřených animací, které žáky osloví a upoutají jejich pozornost. Pokud se vám materiál bude líbit, podívejte se i na mé další PowerPoint hry.
UUCZ-200221
Nezařazené k předmětu>Didaktické hry>ZŠ – 1. STUPEŇ>ZŠ – 2. STUPEŇ>Halloween, Dušičky
30.00