Detektivní hra Čtyři adventní neděle - 1. až 5. ročník komplet pro malotřídní školy

Kategorie:
Téma:
Počet stran:
80
Velikost: 9.75 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
21. 11. 2022
Cena:
100 Kč vč. DPH
Sdílet:

Napadlo nás vytvořit hru, ve které se žáci budou rozhodovat, co udělají a tak mohou pozměnit děj. Navíc budou vyšetřovat zločiny, získávat indicie a plnit úkoly (čtení s porozuměním, počítání, tvorba básničky). Tak hurá na to!

Vítáme vás v naší nové detektivní hře! Tato hra obsahuje více možností a tedy i více závěrů. Chceme vám co nejvíce zjednodušit přípravu této hry. Prosím, dodržte následující postup. Strany 2, 3 a 4 vytiskněte na čtvrtku. Stránky, které obsahují zelené rámečky vytiskněte na obyčejný papír. Je potřeba zalepit všechny rámečky, které jsou na čtvrtce. Vystříhejte barevné rámečky a v místě oranžové plochy naneste lepidlo. Zelená plocha zůstane bez lepidla, abyste ji mohli před nelepením rozstřihnout v místě tečkované čáry.

Žáci dostanou celkem 3 listy. V průběhu hry si k vám přijdou pro 3 úkoly. Za každý úkol dostanou jednu indicii. Je důležité nezaměnit indicii 2 a 4. Strany 9 – 11 obsahují indicie. Ty si ponechejte u sebe. Na stranách 12 a 13 jsou tři úkoly. Dejte je žákům ve správném pořadí a to až ve chvíli, kdy si pro úkol za vámi přijdou. Na stranách 14 a 15 naleznete řešení. Přejeme vám příjemnou hru. 

 

Pozor! Toto je verze pro malotřídní školy, kterým umožňujeme za zvýhodněnou cenu pořídit si kompletní balíček pro všech pět ročníků. Určitě nemusíte tisknout všechny listy. Hra se liší pouze v úkolech, které jsou pro každý ročník upraveny dle obtížnosti. 

Další produkty od autora Dvě učitelky

217571
Nezařazené k předmětu
5.
Didaktické hry
Napadlo nás vytvořit hru, ve které se žáci budou rozhodovat, co udělají a tak mohou pozměnit děj. Navíc budou vyšetřovat
50.00 Kč
104786
Nezařazené k předmětu
MŠ - předškoláci, 1.
Pracovní listy
Uvolňovací cviky, porovnávání, dokreslování, skládání – to vše vás čeká v našem souboru. Listy vhodné pro předškoláky či
25.00 Kč
86375
Nezařazené k předmětu
1.
Didaktické hry
Tato detektivní hra je určená pro žáky první třídy. Úkoly jsou seřazeny tak, jak jdou podle příběhu. Je nutné, aby
50.00 Kč
292486
Matematika
1.
Pracovní listy
Tento produkt obsahuje tři listy a je určen pro žáky prvního ročníku. Žáci vybarvují části obrázku podle toho, jaký jim
25.00 Kč
Detektivní hra Čtyři adventní neděle - 1. až 5. ročník komplet pro malotřídní školy Detektivní hra Čtyři adventní neděle - 1. až 5. ročník komplet pro malotřídní školy
Napadlo nás vytvořit hru, ve které se žáci budou rozhodovat, co udělají a tak mohou pozměnit děj. Navíc budou vyšetřovat zločiny, získávat indicie a plnit úkoly (čtení s porozuměním, počítání, tvorba básničky). Tak hurá na to! Vítáme vás v naší nové detektivní hře! Tato hra obsahuje více možností a tedy i více závěrů. Chceme vám co nejvíce zjednodušit přípravu této hry. Prosím, dodržte následující postup. Strany 2, 3 a 4 vytiskněte na čtvrtku. Stránky, které obsahují zelené rámečky vytiskněte na obyčejný papír. Je potřeba zalepit všechny rámečky, které jsou na čtvrtce. Vystříhejte barevné rámečky a v místě oranžové plochy naneste lepidlo. Zelená plocha zůstane bez lepidla, abyste ji mohli před nelepením rozstřihnout v místě tečkované čáry. Žáci dostanou celkem 3 listy. V průběhu hry si k vám přijdou pro 3 úkoly. Za každý úkol dostanou jednu indicii. Je důležité nezaměnit indicii 2 a 4. Strany 9 – 11 obsahují indicie. Ty si ponechejte u sebe. Na stranách 12 a 13 jsou tři úkoly. Dejte je žákům ve správném pořadí a to až ve chvíli, kdy si pro úkol za vámi přijdou. Na stranách 14 a 15 naleznete řešení. Přejeme vám příjemnou hru.    Pozor! Toto je verze pro malotřídní školy, kterým umožňujeme za zvýhodněnou cenu pořídit si kompletní balíček pro všech pět ročníků. Určitě nemusíte tisknout všechny listy. Hra se liší pouze v úkolech, které jsou pro každý ročník upraveny dle obtížnosti. 
UUCZ-217581
Nezařazené k předmětu>Didaktické hry>ZŠ – 1. STUPEŇ>Vánoce
100.00