Vánoční detektivní hry pro malotřídní školy

Kategorie:
Téma:
Počet stran:
172
Velikost: 14.93 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
15. 12. 2022
Cena:
150 Kč vč. DPH
Sdílet:

Jelikož mají naše detektivní hry celkem úspěch, rozhodly jsme se udělat pro vás výhodný balíček, abyste nemuseli kupovat každou hru zvlášť. Balíček obsahuje detektivní hru Ukradené Vánoce a detektivní hru Čtyři adventní neděle.

Ukradené Vánoce:

Při této detektivní hře si žáci prvního až pátého ročníku procvičí probrané učivo.

Při této detektivní hře si žáci prvního ročníku ve strhujícím příběhu procvičí čtení, počítání do 8 a připomenou si i nějaké učivo z prvouky. Žáci druhého ročníku si procvičí druhy vět, počítání do 20, budou rozdělovat slova na slabiky, popíší nejlepší vánoční dárek a připomenou si i nějakou koledu. Žáci třetího ročníku si procvičí vyjmenovaná slova po b, abecedu, zaokrouhlování a také si připomenou i nějakou koledu. Žáci čtvrtého ročníku si procvičí vyjmenovaná slova, slovní druhy, písemné sčítání a odčítání a písemné dělení. Žáci pátého ročníku si procvičí shodu přísudku s podmětem, vzory podstatných jmen, písemné dělení a násobení.

Jedná se o jeden totožný příběh pro každý ročník, odlišné jsou pouze úkoly.

Čtyři adventní neděle:

Napadlo nás vytvořit hru, ve které se žáci budou rozhodovat, co udělají a tak mohou pozměnit děj. Navíc budou vyšetřovat zločiny, získávat indicie a plnit úkoly (čtení s porozuměním, počítání, tvorba básničky). Tak hurá na to!

Vítáme vás v naší nové detektivní hře! Tato hra obsahuje více možností a tedy i více závěrů. Chceme vám co nejvíce zjednodušit přípravu této hry. Prosím, dodržte následující postup. Strany 2, 3 a 4 vytiskněte na čtvrtku. Stránky, které obsahují zelené rámečky vytiskněte na obyčejný papír. Je potřeba zalepit všechny rámečky, které jsou na čtvrtce. Vystříhejte barevné rámečky a v místě oranžové plochy naneste lepidlo. Zelená plocha zůstane bez lepidla, abyste ji mohli před nelepením rozstřihnout v místě tečkované čáry.

Žáci dostanou celkem 3 listy. V průběhu hry si k vám přijdou pro 3 úkoly. Za každý úkol dostanou jednu indicii. Je důležité nezaměnit indicii 2 a 4. Strany 9 – 11 obsahují indicie. Ty si ponechejte u sebe. Na stranách 12 a 13 jsou tři úkoly. Dejte je žákům ve správném pořadí a to až ve chvíli, kdy si pro úkol za vámi přijdou. Na stranách 14 a 15 naleznete řešení. Přejeme vám příjemnou hru. 

 

Pozor! Toto je verze pro malotřídní školy, kterým umožňujeme za zvýhodněnou cenu pořídit si kompletní balíček pro všech pět ročníků. Určitě nemusíte tisknout všechny listy. Hra se liší pouze v úkolech, které jsou pro každý ročník upraveny dle obtížnosti. 

Další produkty od autora Dvě učitelky

217441
Nezařazené k předmětu
1.
Didaktické hry
Napadlo nás vytvořit hru, ve které se žáci budou rozhodovat, co udělají a tak mohou pozměnit děj. Navíc budou vyšetřovat
50.00 Kč
131481
Nezařazené k předmětu
ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
Čarodějnice mají sraz. Odkud poletí? Co budou mít na sobě? Jaký lektvar připraví ostatním na ochutnávku? A jaký dopravní
35.00 Kč
101826
Nezařazené k předmětu
ZŠ – 1. STUPEŇ
Někomu více vyhovuje písemná sebereflexe, někomu zase vyhovuje pouze vybarvování vhodných smajlíků. O tom je naše
25.00 Kč
265411
Český jazyk - čtení
ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
10 knih, 10 autorů, 10 stanovišť. Kdo knihu napsal? Kdy? Jaké postavy se v ní vyskytují? A které knihy se v našem
35.00 Kč
Vánoční detektivní hry pro malotřídní školy Vánoční detektivní hry pro malotřídní školy
Jelikož mají naše detektivní hry celkem úspěch, rozhodly jsme se udělat pro vás výhodný balíček, abyste nemuseli kupovat každou hru zvlášť. Balíček obsahuje detektivní hru Ukradené Vánoce a detektivní hru Čtyři adventní neděle. Ukradené Vánoce: Při této detektivní hře si žáci prvního až pátého ročníku procvičí probrané učivo. Při této detektivní hře si žáci prvního ročníku ve strhujícím příběhu procvičí čtení, počítání do 8 a připomenou si i nějaké učivo z prvouky. Žáci druhého ročníku si procvičí druhy vět, počítání do 20, budou rozdělovat slova na slabiky, popíší nejlepší vánoční dárek a připomenou si i nějakou koledu. Žáci třetího ročníku si procvičí vyjmenovaná slova po b, abecedu, zaokrouhlování a také si připomenou i nějakou koledu. Žáci čtvrtého ročníku si procvičí vyjmenovaná slova, slovní druhy, písemné sčítání a odčítání a písemné dělení. Žáci pátého ročníku si procvičí shodu přísudku s podmětem, vzory podstatných jmen, písemné dělení a násobení. Jedná se o jeden totožný příběh pro každý ročník, odlišné jsou pouze úkoly. Čtyři adventní neděle: Napadlo nás vytvořit hru, ve které se žáci budou rozhodovat, co udělají a tak mohou pozměnit děj. Navíc budou vyšetřovat zločiny, získávat indicie a plnit úkoly (čtení s porozuměním, počítání, tvorba básničky). Tak hurá na to! Vítáme vás v naší nové detektivní hře! Tato hra obsahuje více možností a tedy i více závěrů. Chceme vám co nejvíce zjednodušit přípravu této hry. Prosím, dodržte následující postup. Strany 2, 3 a 4 vytiskněte na čtvrtku. Stránky, které obsahují zelené rámečky vytiskněte na obyčejný papír. Je potřeba zalepit všechny rámečky, které jsou na čtvrtce. Vystříhejte barevné rámečky a v místě oranžové plochy naneste lepidlo. Zelená plocha zůstane bez lepidla, abyste ji mohli před nelepením rozstřihnout v místě tečkované čáry. Žáci dostanou celkem 3 listy. V průběhu hry si k vám přijdou pro 3 úkoly. Za každý úkol dostanou jednu indicii. Je důležité nezaměnit indicii 2 a 4. Strany 9 – 11 obsahují indicie. Ty si ponechejte u sebe. Na stranách 12 a 13 jsou tři úkoly. Dejte je žákům ve správném pořadí a to až ve chvíli, kdy si pro úkol za vámi přijdou. Na stranách 14 a 15 naleznete řešení. Přejeme vám příjemnou hru.    Pozor! Toto je verze pro malotřídní školy, kterým umožňujeme za zvýhodněnou cenu pořídit si kompletní balíček pro všech pět ročníků. Určitě nemusíte tisknout všechny listy. Hra se liší pouze v úkolech, které jsou pro každý ročník upraveny dle obtížnosti. 
UUCZ-228589
Nezařazené k předmětu>Didaktické hry>ZŠ – 1. STUPEŇ>Vánoce
150.00