Detektivní hra Čtyři adventní neděle - 1. ročník

Ročník:
Kategorie:
Téma:
Počet stran:
15
Velikost: 1.67 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
21. 11. 2022
Cena:
50 Kč vč. DPH
Sdílet:

Napadlo nás vytvořit hru, ve které se žáci budou rozhodovat, co udělají a tak mohou pozměnit děj. Navíc budou vyšetřovat zločiny, získávat indicie a plnit úkoly (čtení s porozuměním, počítání, tvorba básničky). Tak hurá na to!

 

Vítáme vás v naší nové detektivní hře! Tato hra obsahuje více možností a tedy i více závěrů. Chceme vám co nejvíce zjednodušit přípravu této hry. Prosím, dodržte následující postup. Strany 2, 3 a 4 vytiskněte na čtvrtku. Stránky, které obsahují zelené rámečky vytiskněte na obyčejný papír. Je potřeba zalepit všechny rámečky, které jsou na čtvrtce. Vystříhejte barevné rámečky a v místě oranžové plochy naneste lepidlo. Zelená plocha zůstane bez lepidla, abyste ji mohli před nelepením rozstřihnout v místě tečkované čáry.

Žáci dostanou celkem 3 listy. V průběhu hry si k vám přijdou pro 3 úkoly. Za každý úkol dostanou jednu indicii. Je důležité nezaměnit indicii 2 a 4. Strany 9 – 11 obsahují indicie. Ty si ponechejte u sebe. Na stranách 12 a 13 jsou tři úkoly. Dejte je žákům ve správném pořadí a to až ve chvíli, kdy si pro úkol za vámi přijdou. Na stranách 14 a 15 naleznete řešení. Přejeme vám příjemnou hru. 

 

Další produkty od autora Dvě učitelky

101826
Nezařazené k předmětu
ZŠ – 1. STUPEŇ
Někomu více vyhovuje písemná sebereflexe, někomu zase vyhovuje pouze vybarvování vhodných smajlíků. O tom je naše
25.00 Kč
87201
Nezařazené k předmětu
3.
Didaktické hry
Při této detektivní hře si žáci ve strhujícím příběhu procvičí vyjmenovaná slova po b, abecedu, zaokrouhlování a
50.00 Kč
87526
Nezařazené k předmětu
5.
Didaktické hry
Při této detektivní hře si žáci ve strhujícím příběhu procvičí shodu přísudku s podmětem, vzory podstatných jmen
50.00 Kč
147433
Nezařazené k předmětu
Školní družina, 1., 2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Pracovní listy
Konečně je to tu! Právě vyšel nový prázdninový deník. Deník má 20 stran a je skvělým dárkem pro vaše žáky. Žáci mohou
35.00 Kč
Detektivní hra Čtyři adventní neděle - 1. ročník Detektivní hra Čtyři adventní neděle - 1. ročník
Napadlo nás vytvořit hru, ve které se žáci budou rozhodovat, co udělají a tak mohou pozměnit děj. Navíc budou vyšetřovat zločiny, získávat indicie a plnit úkoly (čtení s porozuměním, počítání, tvorba básničky). Tak hurá na to!   Vítáme vás v naší nové detektivní hře! Tato hra obsahuje více možností a tedy i více závěrů. Chceme vám co nejvíce zjednodušit přípravu této hry. Prosím, dodržte následující postup. Strany 2, 3 a 4 vytiskněte na čtvrtku. Stránky, které obsahují zelené rámečky vytiskněte na obyčejný papír. Je potřeba zalepit všechny rámečky, které jsou na čtvrtce. Vystříhejte barevné rámečky a v místě oranžové plochy naneste lepidlo. Zelená plocha zůstane bez lepidla, abyste ji mohli před nelepením rozstřihnout v místě tečkované čáry. Žáci dostanou celkem 3 listy. V průběhu hry si k vám přijdou pro 3 úkoly. Za každý úkol dostanou jednu indicii. Je důležité nezaměnit indicii 2 a 4. Strany 9 – 11 obsahují indicie. Ty si ponechejte u sebe. Na stranách 12 a 13 jsou tři úkoly. Dejte je žákům ve správném pořadí a to až ve chvíli, kdy si pro úkol za vámi přijdou. Na stranách 14 a 15 naleznete řešení. Přejeme vám příjemnou hru.   
UUCZ-217441
Nezařazené k předmětu>Didaktické hry>1.>Vánoce
50.00