Já mám, kdo má? - Podzim

Téma:
Počet stran:
11
Velikost: 4.91 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
9. 9. 2023
Cena:
30 Kč vč. DPH
Sdílet:

Oblíbená hra Já mám, kdo má? v podzimní tematice. Soubor obsahuje 28 kartiček pro hru s až 28 dětmi. U dětí aktivita rozvíjí slovní zásobu, sluchové a zrakové vnímání a také schopnost spolupráce.

Obsah materiálu:

  • Seznam obrázků
  • 28 hracích kartiček

Pravidla:

Rozdělte dětem karty, každému dejte jednu. V souboru je 28 kartiček, pokud máte méně dětí, můžete odebrat kartičky od konce, ať vám karty navazují. Pokud tedy máte např. 25 dětí, odeberte poslední tři karty. Když mají děti karty rozdané, začíná dítě, které má kartičku s číslem 1. Řekne “Já mám dýni, kdo má muchomůrku?” a odpovídá dítě, které má na kartičce nahoře muchomůrku a pokračuje tak, že se zeptá “Kdo má...” a ptá se na obrázek, který má na své kartičce dole. Takto se pokračuje dál, dokud se nevytvoří celá řada. Děti se takto mohou vedle sebe seřazovat, sedat si na lavičku, vytvořit frontu apod.

Další produkty od autora Denisa Foltýnová

282160
Nezařazené k předmětu
Batole (1 - 3 roky), MŠ, MŠ - předškoláci
Výzdoba třídy
Soubor obsahuje: A4 plakát Životní cyklus rostliny Kartičky posloupnosti Životní cyklus rostliny A4 plakát Části květiny
49.00 Kč
330285
Nezařazené k předmětu
Batole (1 - 3 roky), MŠ, MŠ - předškoláci
Pravidla třídy
Třídní pravidla pro Vaši třídu! Soubor obsahuje 11 pravidel, které můžete použít do vaší třídy a pomoct tak dětem
40.00 Kč
225852
Nezařazené k předmětu
Batole (1 - 3 roky), MŠ, MŠ - předškoláci
Skládačky
Soubor obsahuje 16 obrázků s tematikou adventu ve velikosti A5 i A6. Obsahuje také 10x skládaček. Obsah materiálu: 16
40.00 Kč
245200
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Ostatní
Soubor obsahuje: 13 A5 barevných demonstračních obrázků (ty si zalaminujte a vystřihněte) 6 stran omalovánek, každá na
60.00 Kč
Já mám, kdo má? - Podzim Já mám, kdo má? - Podzim
Oblíbená hra Já mám, kdo má? v podzimní tematice. Soubor obsahuje 28 kartiček pro hru s až 28 dětmi. U dětí aktivita rozvíjí slovní zásobu, sluchové a zrakové vnímání a také schopnost spolupráce. Obsah materiálu: Seznam obrázků 28 hracích kartiček Pravidla: Rozdělte dětem karty, každému dejte jednu. V souboru je 28 kartiček, pokud máte méně dětí, můžete odebrat kartičky od konce, ať vám karty navazují. Pokud tedy máte např. 25 dětí, odeberte poslední tři karty. Když mají děti karty rozdané, začíná dítě, které má kartičku s číslem 1. Řekne “Já mám dýni, kdo má muchomůrku?” a odpovídá dítě, které má na kartičce nahoře muchomůrku a pokračuje tak, že se zeptá “Kdo má...” a ptá se na obrázek, který má na své kartičce dole. Takto se pokračuje dál, dokud se nevytvoří celá řada. Děti se takto mohou vedle sebe seřazovat, sedat si na lavičku, vytvořit frontu apod.
UUCZ-360637
Nezařazené k předmětu>Didaktické hry>Já mám, kdo má>MŠ>MŠ - předškoláci>1.>Podzim
30.00