kniha aktivit: BARVY

Počet stran:
Velikost: 729.92 KB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
8. 3. 2022
Cena:
50 Kč vč. DPH
Sdílet:

Kniha Barvy je určena především pro děti, které se zrovna učí poznávat barvy a svět kolem sebe. Obrovské využití najdete i tehdy, pokud již vaše dítě barvy umí a vy chcete jeho znalosti dále rozvíjet a obohacovat. Kromě základních barev zde najdete i barvy vedlejší a jejich různé odstíny. Úkoly jsou velmi různorodé, dítě se učí systematicky přemýšlet, rozvíjí si slovní zásobu, představivost a fantazii. Dítě je vedeno k samostatnosti, úkoly jsou tvořeny tak, aby je dítě samo pochopilo, i když ještě neumí číst, anebo po vysvětlení dál samo pracovalo. Díky suchým zipům a aktivitě s fixem dochází také k rozvoji jemné motoriky.

PDF soubor obsahuje podkladové strany, které stačí vytisknout a zalaminovat. Na dalších stranách jsou podklady určené k vystřižení a zalaminování. Kartičky můžete pouze přikládat, anebo je lepit pomocí samolepicích suchých zipů.

Současně s materiálem zasílám i informace o tom, jak s jednotlivými pracovními listy pracovat a návod, jak výrobek správně zhotovit.

Materiál obsahuje: 2 informativní strany, úvodní stranu, 10 podkladových stran, 5 stran k vystřižení

Obsah

Barevné pastelky: Přiřazování polovin podle barvy. Na ukázkách lze vysvětlit pojmy polovina, přední a zadní část, pravá a levá strana.

Barevné tvary: Přiřazování chybějících částí do obrázků, lze procvičovat názvy tvarů a odstínů barev.

Květiny v květináči: Přiřazování květů podle dominantní barvy (okvětní lístky a květináč).

Drak a barevné mašle: Přiřazování polovin podle barvy, nacvičení správného prostorového natočení.

Barevný svět 1 a 2: Podpora vnímání okolního světa na základě barev, uvědomování si nových pojmů z běžného života a rozvoj slovní zásoby.

Housenčiny boty: Přiřazování barev podle odstínů, lze vysvětlit pojmy světlá a tmavá barva.

Doplňování do obrázků (sněhulák, tučňák, kočka, myš): Nacvičení správného prostorového natočení a orientace v prostoru. Uvědomění si, že i černá, šedá a bílá jsou barvy.

Skládání obrázků (beruška, mašle, ovce): Jednoduché skládání obrázků podle předlohy a pravidel.

Motýl a květ: Aktivita se stíratelným fixem vhodná pro rozvoj motoriky a uvolnění zápěstí. Díky suchým zipům lze neustále měnit zadání. Lze vytvořit 3 typy aktivit: viz informace v zaslaném zadání.

 

Další produkty od autora Martina Burešová

81138
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1.
Didaktické hry
Bojí se Vaše děti čerta nebo už se na něho těší? S našim čertíkem Albertíkem jim určitě nic nehrozí. Ba naopak, něco
30.00 Kč
83242
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1.
Didaktické hry
Jedná se o skládačky sněhuláků ze 3 částí. Úkolem dětí je poskládat obrázek podle správných barev nebo podle odstínů
30.00 Kč
79027
Nezařazené k předmětu
MŠ - předškoláci, 1., 2., 3., ZŠ – 1. STUPEŇ
Skládačky
Za pár dní tady máme začátek prosince a s ním i odpočítávání nekonečných dnů, kdy konečně přijde Ježíšek. Tento adventní
90.00 Kč
37864
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Celoroční tematická hra
Materi á ly maj í vytvo ř en ý nap í nav ý p ří b ě h. Obsahuj í moje autorsk é obr á zky, p ří b ě hy, za ří k á vadla
85.00 Kč
kniha aktivit: BARVY kniha aktivit: BARVY
Kniha Barvy je určena především pro děti, které se zrovna učí poznávat barvy a svět kolem sebe. Obrovské využití najdete i tehdy, pokud již vaše dítě barvy umí a vy chcete jeho znalosti dále rozvíjet a obohacovat. Kromě základních barev zde najdete i barvy vedlejší a jejich různé odstíny. Úkoly jsou velmi různorodé, dítě se učí systematicky přemýšlet, rozvíjí si slovní zásobu, představivost a fantazii. Dítě je vedeno k samostatnosti, úkoly jsou tvořeny tak, aby je dítě samo pochopilo, i když ještě neumí číst, anebo po vysvětlení dál samo pracovalo. Díky suchým zipům a aktivitě s fixem dochází také k rozvoji jemné motoriky. PDF soubor obsahuje podkladové strany, které stačí vytisknout a zalaminovat. Na dalších stranách jsou podklady určené k vystřižení a zalaminování. Kartičky můžete pouze přikládat, anebo je lepit pomocí samolepicích suchých zipů. Současně s materiálem zasílám i informace o tom, jak s jednotlivými pracovními listy pracovat a návod, jak výrobek správně zhotovit. Materiál obsahuje: 2 informativní strany, úvodní stranu, 10 podkladových stran, 5 stran k vystřižení Obsah Barevné pastelky: Přiřazování polovin podle barvy. Na ukázkách lze vysvětlit pojmy polovina, přední a zadní část, pravá a levá strana. Barevné tvary: Přiřazování chybějících částí do obrázků, lze procvičovat názvy tvarů a odstínů barev. Květiny v květináči: Přiřazování květů podle dominantní barvy (okvětní lístky a květináč). Drak a barevné mašle: Přiřazování polovin podle barvy, nacvičení správného prostorového natočení. Barevný svět 1 a 2: Podpora vnímání okolního světa na základě barev, uvědomování si nových pojmů z běžného života a rozvoj slovní zásoby. Housenčiny boty: Přiřazování barev podle odstínů, lze vysvětlit pojmy světlá a tmavá barva. Doplňování do obrázků (sněhulák, tučňák, kočka, myš): Nacvičení správného prostorového natočení a orientace v prostoru. Uvědomění si, že i černá, šedá a bílá jsou barvy. Skládání obrázků (beruška, mašle, ovce): Jednoduché skládání obrázků podle předlohy a pravidel. Motýl a květ: Aktivita se stíratelným fixem vhodná pro rozvoj motoriky a uvolnění zápěstí. Díky suchým zipům lze neustále měnit zadání. Lze vytvořit 3 typy aktivit: viz informace v zaslaném zadání.  
UUCZ-23752
Nezařazené k předmětu>Didaktické hry>Skládačky>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci
50.00