Měsíce v roce - běhací diktát

Kategorie:
Počet stran:
9
Velikost: 1.18 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
21. 2. 2023
Cena:
35 Kč vč. DPH
Sdílet:

12 měsíců, 12 stanovišť. Do jakého ročního období daný měsíc patří? Jaký nese anglický název? Jaký státní svátek či mezinárodní den se v daném měsíci slaví? To vše si musí žáci v našem běhacím diktátu zapamatovat.

Běhací diktát je zaměřen na měsíce v roce. 12 kartiček rozmístíme po třídě. Žáci se rozdělí do dvojic a rozdělí si funkce. Jeden bude běhač a druhý zapisovač. Běhač musí oběhnout všech 12 stanovišť. U každého lístečku si musí přečíst text, zapamatovat si, co se dozvěděl a doběhnout k zapisovači, pošeptat mu, co si přečetl a zapisovač zapisuje získané poznatky do tabulky, kterou obdrží. Běhač se může k lístečku opakovaně vracet. Žák musí textu porozumět a až poté získané poznatky zapsat do tabulky.

Další produkty od autora Dvě učitelky

259893
Nezařazené k předmětu
ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
6 klasických pohádek, 6 stanovišť, 6 míst, kde si žáci procvičí čtení s porozuměním. To vše obsahuje náš nový běhací
35.00 Kč
104786
Nezařazené k předmětu
MŠ - předškoláci, 1.
Pracovní listy
Uvolňovací cviky, porovnávání, dokreslování, skládání – to vše vás čeká v našem souboru. Listy vhodné pro předškoláky či
25.00 Kč
99594
Nezařazené k předmětu
3., 4., 5.
Didaktické hry
Běhací diktát je zaměřen na blížící se období lásky. Kdo koho miluje? Kde se poznali? Co kdo dostane k Valentýnu? To vše
35.00 Kč
175062
Nezařazené k předmětu
1., 2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Prázdninový běhací diktát je učen pro žáky prvního stupně. 12 dětí, 12 měst, 12 zajímavostí. S kým děti na výlet
35.00 Kč
Měsíce v roce - běhací diktát Měsíce v roce - běhací diktát
12 měsíců, 12 stanovišť. Do jakého ročního období daný měsíc patří? Jaký nese anglický název? Jaký státní svátek či mezinárodní den se v daném měsíci slaví? To vše si musí žáci v našem běhacím diktátu zapamatovat. Běhací diktát je zaměřen na měsíce v roce. 12 kartiček rozmístíme po třídě. Žáci se rozdělí do dvojic a rozdělí si funkce. Jeden bude běhač a druhý zapisovač. Běhač musí oběhnout všech 12 stanovišť. U každého lístečku si musí přečíst text, zapamatovat si, co se dozvěděl a doběhnout k zapisovači, pošeptat mu, co si přečetl a zapisovač zapisuje získané poznatky do tabulky, kterou obdrží. Běhač se může k lístečku opakovaně vracet. Žák musí textu porozumět a až poté získané poznatky zapsat do tabulky.
UUCZ-264415
Nezařazené k předmětu>Didaktické hry>ZŠ – 1. STUPEŇ>Roční období
35.00